این افزونه امارگیر دروغ میگه؟

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  imaniy ،‏ 1 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 264 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 3 نوامبر 2015     12:35 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

بچه ها به عکس زیر دقت کنید مگه میشه همچین چیزی؟

http://8pic.ir/images/7cipst30fn1nmmoiijcp.jpg

یعنی یه نفر 80 تا صفحه رو بازدید کرده؟ روز های قبل هیچوقت اینطوری نبوده. یه افزونه امارگیر خوب و سبک چیه این افزونه فعلی اسمش آمار وردپرس هستش که توسط یه ایرانی و خارجی درست شده.

0  تشکر
سه شنبه ، 3 نوامبر 2015     12:59 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز چرا تلاش دوستان را پای مال می کنید 😐

این افزونه در نوع خودش بهترین هست.

( البته افزونه های مثل جت پک و گوگل آنالیزم هست که اطلاعات روی سرور های وردپرس و اون یکیم روی گوگل ذخیره میشه که اولی در ایران فیلتر  و دومی گوگل ایران را تحریم کرده) پس این افزونه حداقل برای ایرانی ها بهترین هست. و خیلی کاربر خارجی هم دارد.

اولندش امکان داره که یک نفر 80 صفحه بازدید کرده باشه بنده خودم بعضی سایت ها ممکنه بیش از 100 بازدید انجام بدم ( مثلا سایت های خبری که هر خبر جدا وارد می شوم و...)

بعلاوه یک مشکلی که بعضی مواقع می تونه آمار این افزونه را تحت تاثیر قرار بده استثنائات هست. این افزونه قصد داره آمار دقیق از انسان هایی که وارد شدند را به شما بدهد. و به همین خاطر میاد و بازدید های روبات ها را در نظر نمی گیره ( البته تنظیمات داره می تونید غیر فعالش کنید.) و یکسری چیز های دیگه که برخی مواقع مشکل ایجاد می کنه مثلا ممکنه تعداد بازدید کننده از بازدید بیشتر بشه و.. که باید تنظیمات را درست انجام بدید.

2  تشکر
سه شنبه ، 3 نوامبر 2015     3:17 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

دوست عزیز من کی بردم زیر سوال چرا جو میدی؟ همونطور که گفتم تا حالا همچین مشکلی نداشتم شایدم واقعا مشکلی به وجود اومده اخه 3 ساعت پیش سازنده براش اپدیت داده بیرون.

عکس زیر تو محیط همین برنامه هستش ولی نمیدونم تو تنظیمات کجاست که فعال کنم.

http://8pic.ir/images/6iewaw41dr81synj45lz.jpg

1  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .