ایراد کد - مشکل در نمایش عکسهای گالری

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 1 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 448 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 31 ژانویه 2015     12:01 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

سلام خسته نباشید :

در طراحی سایتی که دارم انجام میدم در بخش گالری زمانیکه کلیک میشه قراره دوتا باکس نمایش داده بشه که داخل هرکدوم یه لینک مربوط به بخش جداگانه است قراره روی لینک خانه هوشمند که کلیک شد گالری مربوط به همین بخش و عکسهای همین بخش نمایش داده بشه و زمانیکه روی لینک اتوماسیون صنعتی کلیک شد ققط عکسهای همین بخش نمایش داده بشه

من در دیتابییس یه فیلد sort به جدول گالریم اضافه کردم و در پنل ادمین با یه دراپ منو که زیر مجموعه اش این دوتا دپارتمانه تعیین کردم که اگر خانه هوشمند انتخاب شد sort و برابر 0 و اگر اتوماسیون صنعتی انتخاب شد sort و برابر 1 قرار بده

و زمانیکه گالری کلیک میشه دوتا باکس با کدهای زیر نمایش داده میشه و توسط sort اونها لینک میشن به صفحه ی اصلی گالری :

در صفحه ی اصلی گالری قراره اگه خانه هوشمند کلیک شده بود عکسهای با sort برابر 0 نمایش داده بشن و اگر اتوماسیون صنعتی بود عکسهایی که sort 1 دارن نمایش داده بشن

نحوه ی نمایش هم به صورت عکسهای کوچیک در قسمت پایینی صفحه است و زمانیکه روی هرکدوم از عکسهای کوچیک کلیک میشه همون عکس به صورت بزرگتر در بالای عکسهای کوچیک نمایش داده میشه

زمانی که خانه هوشمند کلیک میشه همه چی به درستی انجام میشه عکسها درست نمایش داده میشه و بزرگ میشه

ولی زمانیکه اتوماسیون صنعتی کلیک میشه در صفحه ی اصلی گالری عکسهای با sort 1 به صورت کوچیک در پایین صفحه به درستی نمایش داده میشه و زمانی هم که کلیک میشه به درستی بزرگ میشه فقط مشکل اینجاست که زمانیکه بزرگ میشه عکسهای زیری که کوچیکتر هستن تغییر میکنن و تبدیل میشن به همه ی عکسهای با sort 0 در صورتیکه نابید تغییر کنه و همون عکسهای sort  1 باید باشه

اینم کدهای صفحه ی اصلی گالریم :

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .