ایراد این کد update

این تاپیک 9 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 823 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 5 آگوست 2013     2:15 ق.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

سلام و خسته نباشید.

اول ازسایت خوبی که دارید تشکر میکنم. کم پیش میاد ی سایتی همچین پشتبانی خوبی داشته باشه. ایشالله که هر  روز موفق باشید.

و اما مشکل:

من ی سایتی طراحی کردم که وقتی کاربر وارد می شود صفحه کنترل پنل را مشاهده میکند. بعد از آن کاربر روی لینک ویرایش اطلاعات میزند. وارد یک صفحه دیگر شود که بتواند اطلاعات را ویرایش کند.من این کد را قبلا زدم حالا عین همونو که میزنم تو این پروژه ایراد میگیره ممنون میشم کمک کنید.

کدهارو در قالب فایل متنی فرستادم.

ممنون

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 5 آگوست 2013     5:26 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

من کدهای update که قبلا خودم استفاده کردم و براتون میذارم ببینید به دردتون میخوره یا نه

پیوست ها:
1  تشکر
دوشنبه ، 5 آگوست 2013     10:43 ق.ظ #

narges gholami

Subscriber
3 پست0 تاپیک

سلام من دستورای select شما رو چک کردم به این صورت حداقل در دیتابیس من جواب نداد. دستوراتتون رو به این شکل امتحان کنید. امیدوارم جواب بگیرید:
$select="select * from user where id-user='".$id2."'";

1  تشکر
دوشنبه ، 5 آگوست 2013     10:47 ق.ظ #

narges gholami

Subscriber
3 پست0 تاپیک

ظاهرا اینطوری واضح نیست از این فایل ببینید

پیوست ها:
0  تشکر
دوشنبه ، 5 آگوست 2013     11:52 ق.ظ #

narges gholami

Subscriber
3 پست0 تاپیک

برای کد update هم اینو امتحان کنید

پیوست ها:
0  تشکر
دوشنبه ، 5 آگوست 2013     2:35 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

[quote=13909]من کدهای update که قبلا خودم استفاده کردم و براتون میذارم ببینید به دردتون میخوره یا نه [/quote]

ببخشید من از کد شما استفاده کردم خطایی که داشتم برطرف شد.ولی مشکل اینجاس که من با هر کاربری لاگین شم  مشخصات همون کاربرو نشون میده میشه ولی وقتی رو لینک ویرایش اطلاعات می زنم مشخصات کاربر اولو نشون میده شرط که میزارم ارور میده.

پروژه رو میفرستم بی زحمت ی نگاه بندازید.

ممنون.خیلی این قسمتش برام مهمه.

ممنون میشم کمکم کنید

پیوست ها:
0  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     6:15 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

ببینید من یسری تغییر توی کدهاتون دادم ولی کدهاتون یکم درهمه حالا من اون چیزی که فکر میکردم و براتون توی یکی از فایلهاتون درست کردم ولی فقط یه پیشنهاد دارم اگه میخوایین که بعدا راحتتر بتونید کدهاتون و ویرایش کنید و سردربیارید یه فایل به اسم fns یا حالا هرچی که دوست دارد درست کنید و هر کاری که میخوایید انجام بدید توی یه function بذارید و کدهای لازمه رو بنویسید و فقط جایی که میخوایید یه تگ php باز میکنید و اسم این تابع و میذارید و البته این صفحه باید تویی همه ی صفحه ها include بشه خیلی کارتون راحتتر میشه و منظم تر.

امیدوارم که این کدها بتونه به حل مشکلتون کمک کنه ولی فکرکنم اگه همین کدهارو یکم روش کار کنید جواب میگیرید بازم اگه مشکلی بود بگید.

1  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     6:16 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

اینم فایلتون

پیوست ها:
2  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     6:31 ب.ظ #

keramatfar

Subscriber
20 پست7 تاپیک

مرسی از لطفتون.

مشکلمو فهمیدم فیلد id-user تبدیل کردم به id خطا برطرف شد.نمیدونم چرا ولی خداروشکر حل شد.

ممنون

0  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     6:37 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

خواهش میکنم

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .