ایجاد پست خاص در وردپرس

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1529 بازدید داشته است .

تگ شده :  , ,

نویسنده پست
شنبه ، 27 اکتبر 2012     5:28 ب.ظ #

yaserjvani

Subscriber
16 پست7 تاپیک

با سلام

دوستان من قصد دارم صفحه اول سایتم رو جوری طراحی کنم که تنها شامل یک منو در بالا و مقداری نوشته در وسط صفحه باشد .حالا می خوام نوشته وس صفحه رو بتونم هر موقع که خواستم از توی adminورد پرس تغییر بدم لطفا راهنمایی کنید

2-توی منوهام که شامل categoreام میشه میخوام به این ترتیب عمل کنمم که مثلا یه بخش پزشکان دارم حالا می خوام اگر کسی روی منوی پزشکان کلیک کردبره توی یه صفحه دیگه توی منوی سمت راست لیست پزشکان وتخخصصشون نوشون داده بشه و همین کار رو برای بقیه شغلها انجام بدم(

اما نمی دونم چجوری بهش بگم وقتی روی پزشکان کلیک کرد لیست همه پزشکان رو بده و...)

0  تشکر
یکشنبه ، 28 اکتبر 2012     1:58 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خوب این چیزی که شما می خواید یه جورایی یه قالب خاصه . اگر خیلی با طراحی وب و یا سیستم های مدیریت محتوا آشنایی ندارید پیشنهادم اینه که این قالبو بدید یک براتون بسازه ... که البته فکر نکنم اینو رایگان انجام بدن .

0  تشکر
یکشنبه ، 28 اکتبر 2012     2:58 ب.ظ #

yaserjvani

Subscriber
16 پست7 تاپیک

جناب مدیر شما میتونید اینکار رو انجام بدید.درمورد هزینه هم صحبت البته همچینکاری هزینه داره

0  تشکر
یکشنبه ، 28 اکتبر 2012     2:59 ب.ظ #

yaserjvani

Subscriber
16 پست7 تاپیک

جناب مدیر شما میتونید اینکار رو انجام بدید.درمورد هزینه هم  البته همچینکاری هزینه داره

0  تشکر
دوشنبه ، 29 اکتبر 2012     4:06 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

یه ایمیل بزنید . جزئیات کاری رو که می خواید وآدرس سایتتون رو بدید تا تخمین هزینه زده بشه براتون .

avand.loghman@gmail.com

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .