ایجاد منویی شبیه به سایت شاتل

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sadaf ،‏ 1 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 192 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 8 اکتبر 2016     3:53 ب.ظ #

sadaf

Subscriber
VIP
99 پست88 تاپیک

سلام چطور میتونم شبیه منوی سایت شاتل درست کنم؟

http://www.shatel.ir/

منظورم حالت بازشدن به صورت انیمیشن هست.

برای منوهایی که زیر منو دارند.

0  تشکر
چهار شنبه ، 12 اکتبر 2016     5:25 ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
VIP
34 پست0 تاپیک

سلام

این منو انیمیشن خاصی نداره! شما یه مقدار جزئی اگه css بلد باشید(در حد الفبا) به راحتی میتونید زیر منوتون رو به این شکل نمایش بدین.

اگر هم بلد نیستید میتونید با استفاده از  Inspect Element کدهاشو ببینید و استفاده کنید.

اگر کدهاشو ننوشتم براتون به این دلیله که خودتون پیگیری کنید تا یاد بگیرید. کسی که بخواهد وبمستر خوبی باشه و در حد معمول بتونه سایتشو اداره کنه تا رو به پیشرفت حرکت کنه اینها حداقل چیزهایی هست که باید بلد باشه و تازه خیلی بیشتر باید یاد بگیره.

اگر هم کسی حوصله یادگیری این موارد رو نداشته باشه و بخواهد برای هر چیز کوچکی از دیگران کمک بگیره بهتره که اصلاً سمت درست کردن سایت و وبمستری نیاد. :)

اگه واقعاً سعی کردید و موفق نشدید، در صورت تمایل آدرس سایت و ایمیلتون رو بدین تا توضیحات لازم رو براتون ارسال کنم.

0  تشکر
جمعه ، 14 اکتبر 2016     6:50 ب.ظ #

sadaf

Subscriber
VIP
99 پست88 تاپیک

جناب محترم

هرکس که میاد و در انجمن سوال میپرسه دلیل بر بی سواد بودن و یادنداشتنش نیست

کمبود وقت هم میتونه دلیلی برای پرسیدن سوال باشه که چون وقت نیست ترجیح میدن

که با کمک دوستان هرچه زودتر مساله رو حل کنن.

ازین که قصدتون یادگرفتن من هست ممنونم.اما میدونم که با کمک مرورگر میشه چنین

منویی رو درست کرد اما کمی وقت لازم داره ترجیح دادم از دوستانی که حرفه ای تر هستن

بپرسم تا زودتر به نتیجه برسم

0  تشکر
شنبه ، 15 اکتبر 2016     12:49 ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
VIP
34 پست0 تاپیک

سلام مجدد

دوست عزیز من جسارت نکردم که در مورد دانش شما نظر بدم و بگم سوالتون دلیل بر ندانستن هست. بلکه این سوال شماست که سطح دانش شما رو به خوبی نشون میده.

به کمک Inspector مرورگر میتونید کدهای اون عنصر مورد نظر رو مشاهده کنید و اصلاً هم نیاز به وقت نداره و در حد 30 ثانیه هست.

نکته دیگر هم این بود که من خواستم روش صحیح یادگیری این موضوع رو بهتون یاد بدم و قصدم کمک به کسی بود که میخواد برنامه نویسی یاد بگیره. نمیدونستم که شما علاقه ای به یادگیری ندارین و صرفاً میخواهید سایتتون رو بهینه سازی کنید.

در نهایت هم گفته بودم که اگه نتونستید آدرس سایتتون رو بفرمائید تا من منوتون رو ببینم و بر اساس استایل دهی اون، کد مورد نظر رو براتون بنویسم و به ایمیلتون ارسال کنم.

اما متاسفانه برداشت نامناسبی از نوشته من داشتید و ظاهراً اصلاً به این قسمت از متن نرسیدید.

موفق باشید

0  تشکر
شنبه ، 15 اکتبر 2016     1:02 ب.ظ #

sadaf

Subscriber
VIP
99 پست88 تاپیک

سلام

من متنتون رو کامل خونده بودم.این مساله روهم میدونم که لطف کردین حتی درهمون حد جواب من رو دادین.

کاملاهم متنتون رو دیدم که میخواستین لطف کنین و کدرو برام بزارین.

من واقعا به وب علاقه دارم و خیلی هم خوشحال میشم که کسی به جای ماهی دادن ماهی گیری

رو یادم بده اماخوب واقعا بعضی وقتا کمبود وقت مانع میشه.

قصد من هم گفتن این حرف بود اگر شماهم از حرف من ناراحت شدین من عذر میخوام.

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .