ایجاد لینک دانلود

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 315 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 24 آگوست 2015     12:37 ب.ظ #

sadaf

Subscriber
VIP
99 پست88 تاپیک

سلام من در آدرس تگ a آدرس یک فایل pdf رو گذاشتم وقتی کلیک میکنم خود

فایل در پنجره مرورگر باز میشه و دانلود نمیشه اگر بخوام فایل دانلود بشه باید چکار کنم؟

یعنی کاربر بتونه فایل رو در کامپیوترش ذخیره کنه

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 24 آگوست 2015     1:40 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

دوست عزیز فقط در صورتی اون پی دف باز میشه که شما توی مرورگرتون addons ادوب ریدر یا pdf reader و یا pdf-factory-plug رو نصب کرده باشید

اگر این ها رو نصب نکرده باشید که اکثراً ندارن، فایل به صورت دانلود میاد

البته وقتی هم باز میشه شخص میتونه به راحتی با کلیک روی گزینه دانلود که بالا سمت راست هست فایل رو دریافت کنه

ولی من به شما پیشنهاد میکنم فایل رو به صورت زیپ شده قرار بدید

1  تشکر
دوشنبه ، 24 آگوست 2015     1:42 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

برای اینکه نمایش داده نشه

در کروم: ابتدا يک تب جديد باز و در قسمت آدرس يا URL لينک Chrome://plugins را تايپ و آن را Enter کنيد تا صفحه تنظيمات پلاگين ها در کروم باز شود. اکنون فهرست تمامي پلاگين ها قابل مشاهده است. به دنبال «Chrome PDF Viewer» بگرديد و پس از يافتن آن، روي «Disable» کليک کنيد تا غيرفعال شود. با غيرفعال کردن اين ويژگي، ديگر يک فايل PDF توسط خود مرورگر نمايش داده نمي شود و تنها آن را دانلود مي کند.

در فايرفاکس: ابتدا يک تب جديد باز کنيد و در قسمت آدرس بار about:config را بنويسيد و دکمه Enter را بزنيد. اکنون صفحه براي شما باز مي شود، در قسمت جست وجوي آن pdfjs.disabled را بنويسيد و پس از ديدن آن حالت Value را به True تغيير دهيد. براي باز گرداندن به حالت قبلي کافي است همان گزينه را به False تبديل کنيد.

2  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .