ایجاد فرم درج محصول با ای جکس

این تاپیک 10 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  آرمین نادری ،‏ 4 ماه و 4 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 417 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 7 جولای 2016     3:04 ق.ظ #

Arash Taghavi

Subscriber
10 پست4 تاپیک

سلام دوستان.
اساتید عزیز به مشکلی برخوردم که هرکاری میکنم حل نمیشه
من یه فرم درج محصول دارم که بصورت ای جکس اطلاعات رو توو دیتابیس ذخیره میکنه.اطلاعات شامل اسم محصول و ای دی(بصورت auto increment)

تا اینجا مشکلی ندارم.ولی توو قسمت success در ایجکس نمیدونم باید چجوری اطاعات ورودی رو چاپ کنم.
توو قسمت حذف میگم آی دی محصول رو بفرست و دیلیت کن.توو قسمت ای جکس هم اومدم آی دی اون tr (تیبل) رو برابر آی دی خود محصول قرار دادم و با کلیک روی دکمه حذف ، آی دی رو میفرستم توو یه فانکشن و اون tr رو حذف میکنم
ولی واسه درج نمیدونم چجوری آی دی اون tr که تازه درج شده رو بگیرم که چاپش کنم.ببخشید پر حرفی کردم.اگه لازمه کد هارو بزارم.ممنون

0  تشکر
پنجشنبه ، 7 جولای 2016     3:05 ق.ظ #

Arash Taghavi

Subscriber
10 پست4 تاپیک

در واقع من یه فرم درج اطلاعات دارم شامل یک ورودی و یک دکمه ی ثبت.هر ورودی ای که وارد میکنم توو دیتابیس درون رکورد name ذخیره میشه و یه آی دی هم داره.حالا من میخوام چیکار کنم؟ میخوام توو فرم ورودی مثلا عبارت علی رو وارد کنم و وقتی ثبت رو زدم همون لحظه از درون دیتابیس،ورودیه علی و آی دی ای که بصورت اتو اینکریمنت بهش تعلق گرفته رو واسم نمایش بده.منظورمو رسوندم؟

0  تشکر
جمعه ، 8 جولای 2016     6:38 ق.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام دوست عزیز
بعد از ثبت رکورد جدید بلافاصله کوئری زیر رو اجرا و آخرین رکورد ثبت شده رو دریافت کنید :
SELECT * FROM tableName ORDER BY ID DESC LIMIT 0,1

0  تشکر
جمعه ، 8 جولای 2016     2:50 ب.ظ #

Arash Taghavi

Subscriber
10 پست4 تاپیک

دوست عزیز این کد های من هستش یه نگاه بهش بندازین

0  تشکر
جمعه ، 8 جولای 2016     2:54 ب.ظ #

Arash Taghavi

Subscriber
10 پست4 تاپیک

الان فرض کنید من کلمه ی تست رو وارد میکنم و درج رو میزنم.صفحه رو که رفرش میکنم طبق کد ها یه سطر ایجاد میشه با آی دی فرضا 25 و نام تست.و همچنین یک دکمه ی دیلیت که با آی دی همون محصول اخری که درج کردم(تست و 25) مقدار دهی میشه.حالا من میخوام این درج اطلاعات بصورت ای جکسی باشه.کلمه ی تست و آی دی 25 بضورت ای جکس چاپ میشه.اما مشکل من اون دکمه ی دیلیت هست که توو جاوا اسکریپت و دی قسمت success در ای جکس نمیتونم آی دی تست که 25 باشه رو به دکمه ی دیلیت پاس بدم برای چاپ شدن

0  تشکر
جمعه ، 8 جولای 2016     6:11 ب.ظ #

Arash Taghavi

Subscriber
10 پست4 تاپیک

پست هام ارسال نمیشه چرا؟

0  تشکر
جمعه ، 8 جولای 2016     6:11 ب.ظ #

Arash Taghavi

Subscriber
10 پست4 تاپیک

پست هام ارسال نمیشه چرا؟

0  تشکر
جمعه ، 8 جولای 2016     7:47 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

دوست عزیز علت ارسال نشدن پست ها کش مرورگر هست
لطفا تمام کدهاتون رو در یک فایل زیپ قرار بدید تا برسی کنم چون باید این اسکریپت رو در حین عمل برسی کنم
با تشکر

0  تشکر
جمعه ، 8 جولای 2016     9:56 ب.ظ #

Arash Taghavi

Subscriber
10 پست4 تاپیک

چرا پست ها ارسال نمیشه؟؟؟

0  تشکر
شنبه ، 9 جولای 2016     1:46 ب.ظ #

Arash Taghavi

Subscriber
10 پست4 تاپیک

فایل رو گذاشتم دوست عزیز.فقط همونطور که گفتم مشکلم جاییه که میخوام بضورت ای جکس همزمان با نمایش آخرین رکورد جدول،اون دکمه ی دیلیت که تعریف کردم هم چاپ بشه و آی دی آخرین رکورد بهش پاس داده بشه.ممنون از لطف شما

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .