ایجاد سیستم انتخاب واحد دانشگاه با ورد پرس؟؟

این تاپیک 10 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2787 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 1 نوامبر 2012     9:43 ب.ظ #

kian14

Subscriber
21 پست13 تاپیک

با سلام خدمت آقا لقمان که با صبر و حوصله به سوالات ما جواب میدید و تمام کاربران سایت

یه سوالی داشتم آیا ورد پرس انعطاف این را دارد که با آن یک سیستم انتخاب واحد دانشگاه نوشت؟ اگر دارد برای بعضی قسمتها که باید اطلاعاتی از کاربر و مدیر گرفته شود و پردازش هایی انجام بشه مثل رعایت سقف تعداد واحد ها ، پیشنیاز ها ، هم نیاز ها ، رعایت 6 واحد درس تابستانه ، رعایت سقف 2 درس در حذف و اضافه که باید یک سری دستورات کنترلی برای این موارد وجود داشته باشد

حالا  این کنترل ها را میشه توی خود ورد پرس انجام داد(که فکر نکنم) یا باید یک سری دستورات Php برای این قسمتها نوشت اگر اینطوره باید این کدها را کجا گذاشت؟

ممنون از پاسختون

1  تشکر
پنجشنبه ، 1 نوامبر 2012     11:51 ب.ظ #

محمدسینا معراجیان

Contributor
112 پست0 تاپیک

دوست عزیز بالاخره تو هرچی بخواید بنویسید باید به php تسلط داشته باشید توفیری نمی کنه تو وردپرس باشه یا جای دیگه ای!

0  تشکر
جمعه ، 2 نوامبر 2012     7:59 ق.ظ #

kian14

Subscriber
21 پست13 تاپیک

[quote=6479]دوست عزیز بالاخره تو هرچی بخواید بنویسید باید به php تسلط داشته باشید توفیری نمی کنه تو وردپرس باشه یا جای دیگه ای![/quote]
 سلام منظور منو متوجه نشدین
منظورم اینه که توی وردپرس چنین امکاناتی به صورت ویزارد هست یا باد خودمون کد بزنیم اگر اینطوره کجا؟

0  تشکر
جمعه ، 2 نوامبر 2012     12:11 ب.ظ #

محمدسینا معراجیان

Contributor
112 پست0 تاپیک

متوجه منظورتون شدم عرض کردم خیر نیست اگر میخواید باید سفارش بدید واستون طراحی شه

0  تشکر
جمعه ، 2 نوامبر 2012     2:35 ب.ظ #

kian14

Subscriber
21 پست13 تاپیک

[quote=6488]متوجه منظورتون شدم عرض کردم خیر نیست اگر میخواید باید سفارش بدید واستون طراحی شه[/quote]
 مهندس من خودم میخوام بنویسم

0  تشکر
جمعه ، 2 نوامبر 2012     6:40 ب.ظ #

arian32

Subscriber
2 پست0 تاپیک

سلام اگر بخواهی سیستم انتخاب واحد دانشگاه را بنویسی با ورد پرس چقدر در میاد

ممنونم

0  تشکر
جمعه ، 2 نوامبر 2012     6:46 ب.ظ #

kian14

Subscriber
21 پست13 تاپیک

[quote=6492]سلام اگر بخواهی سیستم انتخاب واحد دانشگاه را بنویسی با ورد پرس چقدر در میاد ممنونم [/quote]
 سلام من فعلا یه سری مشکلاتی دارم باهاش ولی به نظر من سیستم انتخاب واحد پیچیده ترین وب سایتیه که میشه نوشت من خودم با Asp.net نوشتم ولی با وردپرس فعلا مشکلات کوچکی دارم .

0  تشکر
جمعه ، 2 نوامبر 2012     6:50 ب.ظ #

محمدسینا معراجیان

Contributor
112 پست0 تاپیک

خوب باید بگید اولا دقیقا میخواید چیکارا بکنه دوما تا چقدر میخواید خرج کنید هر اسکریپتی همینطوری جای ارتقا دادن داره شما ازصد هزار تومن بگیرید تا چند میلیون تومن

0  تشکر
شنبه ، 3 نوامبر 2012     7:50 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

کلا وردپرس رو بیشتر جاهایی استفاده می کنن که به صورت روزانه و یا چند مدت یکبار مطلبی رو برای انتشار دارن .

اگه بخوای از وردپرس استفاده کنی علاوه بر اینکه باید به PHP تسلط داشته باشی باید ساختار خود وردپرس رو هم به خوبی بشناسی .

این سیستم انتخاب واحد خیلی با اصل وردپرس متفاوته و کاملا باید به عنوان یه پلاگین کد نویسی بشه که شاید زمانی بیشتر از خود نوشتن سیستم انتخاب واحد به صورت مجزا ببره !

می تونی سیستم رو بشینی از اول به صورت مجزا بنویسی و برای بخش وبلاگ و یا مطالب منتشر شده از وردپرس استفاده کنی . این پیشنهاد منه .

1  تشکر
شنبه ، 3 نوامبر 2012     8:28 ق.ظ #

arian32

Subscriber
2 پست0 تاپیک

سلام دوستان بابت پاسخ سریع تون از شما ممنونم درکل میخواستم اگر بشه یک سیستم انتخاب واحد برای یه دانشگاه داشته باشم البته به دوزبان.

نمیدونم قبلا شما دیدید جای این سیستم رو یا نه ؟؟

اگر بشه از نو درستش کرد چند در میاد ؟؟

دوم در زمینه طراحی وب شما فعالیت دارید؟؟

اگر اره معمولا قیمت های تون چنده البته به صورت کار شرکت و عمده در نظر داشته باشید..

ممنونم منتظر پاسخ تون هستم

ارین

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .