ایجاد باکس تب دار با فراخوان پست ها به صورت اتومات و تصویر شاخص!

این تاپیک 11 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2308 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 17 آگوست 2013     5:17 ب.ظ #

Pakdaman

Subscriber
15 پست3 تاپیک

سلام

از مطالب خوبی که میزارید نهایت استفاده را می برم و برای امثال من مرجع کاملی در ضمینه طراحی وب میتونه باشه ، اما یه نکته هست که چرا فقط لقمه حاضر آماده به کاربران میدید

اگه بشه یه مرجع فارسی واسه خاصیت کد ها راه اندازی کنید از شما خیلی خیلی ممنون میشیم

حالا دیگه زیاده گویی نمی کنم و مشکل اصلی رو میگم

طبق این "" پست "" تمامی مراحل را با دقت انجام دادم و مشکلی از این بابت ندارم

فقط یه سوال

اگه صفحه تبیان زنجان را باز کنید متوجه میشد که از همین کد برای قسمت تب های اخرین ارسال های هر موضوع استفاده کرده

دوتا نکته اینجا هست

1 - از چه کدی برای فراخوانی دسته هاش استفاده کرده؟

2 - از چه کدی برای قرار دادن تصویر شاخص هر پست استفاده کرده؟ وقتی با موس روی پست های مختلف میرید پستاش عوض میشه

متشکر

0  تشکر
شنبه ، 17 آگوست 2013     5:52 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

تبیان زنجان از ASP استفاده میکنه،برای این کار اومده توی قسمت محتوای هر تب یه کوئری نوشته و اطلاعات لازم اون دسته رو واکشی کرده توی اون اطلاعات تصویر شاخص هر مطلب هم وجود داره حالا با یه کنترل مثل Literal یا Repeater  تمام اطلاعات دریافتی رو به صورت فرمتی که مشاهده میکنید به خروجی میبره. اگه برای وردپرس میخواین میتونید یه تابع بنویسید (که میتونه به صورت shortcode باشه)که این تابع id دسته رو دریافت میکنه و مثلا 10 مطلب جدید رو واکشی میکنه و توی فرمت دلخواه شما به خروجی میبره.

1  تشکر
شنبه ، 17 آگوست 2013     6:31 ب.ظ #

Pakdaman

Subscriber
15 پست3 تاپیک

خیلی خوب

پس با استفاده از شورت کد هم میشه چیزی شبیه اون درست کرد؟ البته اولویتم ایجاد دسته بندی های خاص (بر مبنای دسته های های اصلی سایت) و ابدیت اتوماتیک محتوای هر تب هست

حالا اگه تصویر شاخصم داخلش نمایش بده نور علی نور میشه

چنین چیزی رو سراغ دارید؟

0  تشکر
شنبه ، 17 آگوست 2013     7:08 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اول باید تابعش رو بنویسید بعدش تابع رو به صورت شورت کد بنویسید،محتوای هر تب هم به صورت اتوماتیک آپدیت میشه،سراغ ندارم ولی نوشتنش سخت نیست.

1  تشکر
یکشنبه ، 18 آگوست 2013     10:14 ق.ظ #

elham.e

Subscriber
91 پست10 تاپیک

ببخشید اقای محمدی شما فایلی یا سایتی رو سرغ دارید که در مورد کنترلر های داده مثل datagridview و repeater و  یا همین Literal و ... توضیح داده باشه؟

ممنون

0  تشکر
یکشنبه ، 18 آگوست 2013     11:14 ق.ظ #

Pakdaman

Subscriber
15 پست3 تاپیک

آقای علی محمدی میشه برای تنظیم چنین چیزی مراحل رو گام به گام توضیح بدید که باید الان چه کار کنم ؟ با ایجاد باکس مشکلی ندارم

یعنی مشخص کنید که من الان دنبال چه چیزی باید بگردم ، منبع خارجی هم باشه مشکلی نیست

متشکر

1  تشکر
یکشنبه ، 18 آگوست 2013     11:25 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

مثل وردپرس که منبع تمام کمالش codex هست،ASP هم یه جایی داره به اسم MSDN که البته مختص ASP نیست بلکه مخصوص تمام تکنولوژی های مایکروسافتیه و خیلی خیلی عالیه.

این صفحه http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa531134.aspx تمام اطلاعات لازم درباره کار با این کنترل ها رو و حتی این که کدوم یک از اینها در چه موقعیتی بهتر جواب میده رو بهتون میده.

2  تشکر
دوشنبه ، 19 آگوست 2013     2:16 ق.ظ #

elham.e

Subscriber
91 پست10 تاپیک

بله درسته

قبلا هم که معرفیش کردید از sample هاش استفاده کردم خیلی مفید بود برام

ممنون

0  تشکر
سه شنبه ، 20 آگوست 2013     1:36 ب.ظ #

Pakdaman

Subscriber
15 پست3 تاپیک

یه مشکل !

وقتی شرت کد رو تو قسمت تب ها (همین تبی که آموزششو تو سایت گذاشتید) میزارم اصلا تو باکس تب ها نشون نمیده

من از شرت کد همیار وردپرس استفاده کردم

الان باید چه کار کنم که لنکا رو دقیقا تو باکسش نشون بده

0  تشکر
سه شنبه ، 20 آگوست 2013     2:08 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اگه مطمئن هستید شورت کد رو درست نوشتید پس باید تابعتون رو چک کنید،تابع رو یکبار بدون شورت کد تست کنید ببنید خروجی میده یانه.بعدش با شورت کد تست کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .