ایجاد باکس با اندازه های متفاوت

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  امیر ،‏ 3 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1382 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 22 می 2013     7:02 ب.ظ #

jafar1374

Subscriber
10 پست4 تاپیک

سلام

خسته نباشید

طبق اموزش  ایجاد انواع منوها و باکس های تب دار در چند گام ساده ! برای سایتم تب باکس جدیدی درست کردم اما وقتی می خوام تو ی صفحه دیگه با اندازه دیگه درست کنم وقتی کلاس tab رو به نام دیگه مثلا tabhome تغییر می دم دیگه کار نمی کنه

میشه لطفا ی راهنمایی بفرمایید

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 می 2013     8:35 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

بله کار نمیکنه، چون کلاس های تعریف شده در فایلهایی که در هدر میگذارید، با اون نام تعریف شده.

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 می 2013     9:44 ق.ظ #

jafar1374

Subscriber
10 پست4 تاپیک

[quote=11328]سلام بله کار نمیکنه، چون کلاس های تعریف شده در فایلهایی که در هدر میگذارید، با اون نام تعریف شده. [/quote]
 ممنونم - حالا باید چکار کنیم ؟

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 می 2013     12:07 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

1. چرا کلاس رو میخواید نامش رو تغییر بدید؟

2. برای تغییر دادنش باید از دو فایلی که درون هدر می گذارید، کلمه tabs رو به اون نام جدیدتون تغییر بدید. در فایل استایل 7 مرتبه کلمه tabs اومده که همش رو باید تغییر بدید. در فایل js هم 2 مرتبه اومده که اولیش مهم نیست، اما دومی رو حتما باید به اون نام جدید تغییر بدید.

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 می 2013     1:19 ب.ظ #

jafar1374

Subscriber
10 پست4 تاپیک

[quote=11350]1. چرا کلاس رو میخواید نامش رو تغییر بدید؟ 2. برای تغییر دادنش باید از دو فایلی که درون هدر می گذارید، کلمه tabs رو به اون نام جدیدتون تغییر بدید. در فایل استایل 7 مرتبه کلمه tabs اومده که همش رو باید تغییر بدید. در فایل js هم 2 مرتبه اومده که اولیش مهم نیست، اما دومی رو حتما باید به اون نام جدید تغییر بدید. [/quote]
 1- می خوام ازش در چند جای قالب استفاه می کنم ف تو یه جایی مجبورم عرض و استایلش رو تغییر بدم.
2-داخل همون استایل تب ها رو تغییر نام دادم ، تو فایل جی اس هم گشتم پیدا نکردم ، حالا که شما جی اس رو گفتید یه بار دیگه بگردم ببینم می تونم درستش کنم

ممنون

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 می 2013     1:23 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

با نوت پد فایل رو باز کنید و اون کلمه رو درونش سرچ کنید. اگر هم بر روی هاستتون هست، در اون صفحه کلیدهای ترکیبی Ctrl و f رو بزنید و سرچ کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .