ایجاد اسلاید شو توسط Asp.net در sql server

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 867 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 7 آوریل 2014     1:13 ب.ظ #

Mahdi Afshari

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام من آموزش ایجاد اسلاید شو شما توسط Asp.net در sql server را دانلود کردم ولی مشکلی که دارم این هست که روی صفحه سایتم کار نمی کند البته قالب صفحه سایتم را با تگ div درست کردم و در صفحه مستر پیج می باشد البته عکس ها را نشان می دهد ولی ظاهرا کدهای جی کیوری کار نمی کند و اسلاید شو نشان داده نمی شود

ممنون می شوم اگخ کمکم کنید

با تشکر

0  تشکر
چهار شنبه ، 9 آوریل 2014     1:04 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام چک کنید فایل های جی کوئری به طور صحیح در صفحه قرار گرفته باشه،فایل های جی کوئری رو در صفحه مستر قرار بدین.

0  تشکر
چهار شنبه ، 9 آوریل 2014     9:01 ق.ظ #

Mahdi Afshari

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام بله تمام فایل های جی کوئری و سی اس اس کاملا درست در صفحه مستر پیج قرار گرفته اند و عکس ها در صفحه نشان داده می شود ولی به صورت اسلاید شو نمایش داده نمی شود. از لحاظ این که فایل ها به صورت درست قرار گرفته شده باشد مشکلی نیست تا حدودی روش های دیگر را تست کردم ولی جوابی نگرفتم؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 9 آوریل 2014     9:23 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

باید مرحله به مرحله چک کنید،اول اینکه فایل ها درست قرار گرفته باشه،و به ترتیب،مثلا جی کوئری بالاتر از فایل اسلایدر و کدهای هندلر پایین تر از اسلایدر باشه،ساختار رو هم باید درست قرار داده باشید منظورم ساختار محتوای اسلایدر هستش،تمام اینارو باید در قسمت خروجی چک کنید.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .