ایجاد آمارگیر اختصاصی برای سایت با php

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1336 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 16 آگوست 2014     8:23 ق.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

سلام دوستان-من یک آمارگیر برای سایتم با php ساختم اما رفرش شدن بازدیدها به هم ریخته است (در زمان خاصی رفرش نمیشه-هر وقتی یه جور عمل می کنه) و یه چیزه دیگه هم اینه که وقتی چند روز باهاش کار می کنم.دوباره می بینم بازدید کل ، بازدید همون روز رو نشون میده- در صورتی که باید جمع بازدیدهای چند روز رو نشون بده . اگه شما کدی یا نمونه ای از آمارگیر اختصاصی (آمارگیر های سایتهای نظیره 1abzar , ... نباشه) که بتونم در سایتم استفاده کنم دارید رو لطف کنید برام بزارید. می خوام آمارگیری در سایت خودم انجام بشه .

2  تشکر
شنبه ، 16 آگوست 2014     12:44 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز

کدهایی  رو که نوشتید ارسال کنید تا بررسی بشه...

3  تشکر
دوشنبه ، 18 آگوست 2014     8:30 ق.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

من این آمارگیر رو با استفاده از دو فایل تکست که در پوشه سایت قرار می گیره ساختم و از هیچ جدولی در دیتابیس استفاده نکرده ام. به نظر من این مشکل به علت عدم ثبت بازدیدها در دیتابیس می باشد . چون این اطلاعات در فایلها ذخیره میشه. آیا نظریه من درسته . لطفا اگر می تونید نمونه ای از آمارگیر که با استفاده از جداول mysql برای ثبت بازدید ها استفاده کرده باشه برام ضمیمه کنید. راستی مشکلم این بود که چند روز با این آمارگیر که کار میکنم می بینم که هر موقع که میرسه آمار بازدید رفرش میشه . یعنی منظورم اینه که مثلا می خوام ساعت 12 شب رفرش بشه اما یه روز ساعت 8 آمار رفرش و یه روز دیگه ساعت 3 و ... لطفا مشکلم را حل کنید.

3  تشکر
دوشنبه ، 18 آگوست 2014     11:58 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

می تونید از فایل ها هم استفاده کنید اما روش خودش رو داره،اما بهتره از دیتابیس استفاده کنید،روش کلی به این صورت هستش،یه جدول برای بازدید ها ایجاد می کنید،در این جدول تاریخ وتعداد بازدید رو مشخص می کنید یه تابع براش مینویسید که هر بار سایت اجرا میشه این تابع فراخوانی میشه اگه تاریخ جاری (امروز) در جدول بازدید ها موجود بود یکی به تعداد بازدید ها اضافه می کنید اگر موجود نبود یه سط جدید با تاریخ جاری(امروز) اضافه می کنید و بازدید رو یکی اضافه می کنید.برای بازدید کننده ها یه جدول با نام visitor ایجاد میکنی و میتونی داخل این جدول مروگر،ای پی و تاریخ رو ثبت کنی،حالا موقع اجرا شدن تبع اصلی چک میکنی برای تاریخ جاری ای پی کاربر در جدول visitor وجود داره یا نه اگه موجود نباشه باید یکی به تعداد بازدید کننده ها اضافه کنی در عیر این صورت کار خاصی نمیکنی.حالا میتونی به راحتی با استفاده از این سیستم آمار بازدید امروز و دیروز و هفته و ماه و سال به همراه بازدید کننده امروز و دیروز و هفته و ماه و سال و کل رو داشته باشی.

همش همین بود.موفق باشی

5  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .