ایا امکان دارد یک لینک را در تمام دامنه هام به نمایش بزارم

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Javid Javid ،‏ 1 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 607 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 7 فوریه 2015     11:06 ب.ظ #

Javid Javid

Subscriber
2 پست2 تاپیک

ایا امکان دارد یک لینک را در تمام دامنه هام به نمایش بزارمیعنی لینکی رو به صورت خودکار جایی بزام که تمام دامنه های فعال در هاستم ان لینک را به نمایش بزارن؟ تمام سایت هام

واضع بگم من یک هاست دارم که توش تعدادی دامنه و ساب دامنه است  میخوام یک لینکی رو بزارم که تو همه ادرس ها به نمایش گذاشتع بشه بدون اینکه وارد تک تککشون بشم و کد رو اضافه کنم ؟

یا اگر این امکان نیست چطور میتونم مثلا یک .js  به کل دامنه ها اضافه کنم که فقط اون فایل js  رو ویرایش کنم

----------------------------

0  تشکر
شنبه ، 7 فوریه 2015     11:51 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

ببین دوست عزیز من دو راه بلدم :

برای دامنه های خودت : باید وردپرس شبکه  ای داشته باشی و تمامی دامنه ها رو روی شبکه ست کنی و برای همشون از یک قالب استفاده کنی یعنی یک قالب برای همه

راه بعدی استفاده از تگ آی فریم هست که به تو قابلیت یکبار ویرایش برای چنیدن بار رو میده یعنی فقط یک بار این تگ رو در قالب ها بزار  و بعدا هرچه قدر دوست داری تغییرش بده .

در ضمن با کد جاوا اسکریپت خیلی سخت میشه لینک گذاشت و همین طور باید هر دفعه فایل جاوا رو ویرایش کنی تازه زبونش هم عجیبه و اصلا قابل فهم نیست . پس هم استفاده کردن از تگ آی فریم بهتره .

0  تشکر
شنبه ، 7 فوریه 2015     11:55 ب.ظ #

Javid Javid

Subscriber
2 پست2 تاپیک

اخه ای فریم بزام ارزش لینک ها پایین میاد

0  تشکر
یکشنبه ، 8 فوریه 2015     11:41 ق.ظ #

Javid Javid

Subscriber
2 پست2 تاپیک

کمک کنید

http://www.aparatmusictehran.sanjamusic.com

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .