اپلود دو سایز از عکس موقع اپلود عکس در وردپرس

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  imaniy ،‏ 3 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1345 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 13 دسامبر 2012     3:14 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

سلام وقتی وردپرس شروع به اپلود عکس میکنه 4 تا سایز رو اپلود میکنه یعنی یک عکس رو به چهار سایز اپلود میکنه من چی کار کنم فقط دو سایز رو اپلود کنه یکی بزرگترین باشه یکی هم واسه تصویر شاخص باشه ممنون میشم دوستان کمک کنن.

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 دسامبر 2012     8:31 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

اقا لقمان بازم مزاحم همیشگی یه سوال دیگه داشتم گفتم تایپک بیخود نزنم من از این قالبی که استفاده میکنم وقتی مطالب رو مینویسم ویک عکس برای مثال هایده رو داخلش میزارم و یک تصویر شاخص که همون عکس هایده بود میزارم حالا وقتی طرف میره تو ادامه مطلب هم عکس هایده که تو مطلب گذاشته بودم میاد هم تصویر شاخص که هایده بود میاد من نمیخام عکس تصویر شاخص تو مطالب بیاد باید چی کار کنم میشه راهنمایی کنیادرس سایت من هم پایینه.

www.song-dl.ir

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 دسامبر 2012     9:01 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

اقا لقمان سومین سوال شما به سوالای من برسی خیلی کار کردی من نسخه انگلیسی وردپرس 3.5 رو نصب کردم حالا نسخه فارسی در اومده چی کار کنم تا فارسی بشه ممنون میشم جواب بدی.

0  تشکر
جمعه ، 14 دسامبر 2012     12:42 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

اول از همه . شما لطفا سوالای غیر مرتبط و مختلف رو در تاپیک های جدا مطرح کن . اینطوری 1 تاپیک رو چند منظوره و پیچیده می کنی . باید 3 تا تاپیک میزدی .

1) از منوی تنظیمات و گزینه رسانه . اندازه برای 4 تا عکس تعین شده . اونایی رو که نمی خوای ایجاد بشن طول و عرضشون رو 0 بزار .

2) یه کد توی فایل single در قالبت هست که thumbnail رو نمایش میده . باید اونو پیدا کنی و حذفش کنی .

3) یا می تونی از اول نسخه فارسی رو نصب کنی . و یا اینکه در فایل wp-config زبون wp رو فارسی تعیین کنی و فایل های ترجمه ی فارسی رو در پوشه language در wp-content بزاری . که روش اولش بهتره .

0  تشکر
جمعه ، 14 دسامبر 2012     4:19 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

شرمنده بابت چند سوال در یک تایپک بعد این که منظور از طول و عرضشون رو یکی بزار چیه من دومی رو که نمیخاسم عرض و طول رو گذاشتم 0 این درسته؟

2-ما که به کد وارد نیستیم میشه همون قالب رو که واست فرستادم واسم توش کد رو پیدا کنی البته اگه میشه؟

3-مشکل با افزونه حل شد.

راستی برو به صفحه ورود من ببین چه قدر تغییر کرده و زیبا شده اگخ میخای این افزونه رو بهت بدم فارسی هم هستش با 4 قالب.

0  تشکر
جمعه ، 14 دسامبر 2012     9:28 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

بله ، ببخشید . باید صفر بزارید . اشتباه تایپی بود .

افزونه رو بزار بقیه هم استفاده کنند .

شبیه این خط رو در فایل single.php قالبت پیدا کن و حذف کن :

0  تشکر
شنبه ، 15 دسامبر 2012     7:09 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

اقا لقمان دمت گرم درست شد لینک دانلود افزونه همراه با پیش نمایش هم پایین گذاشتم.

http://www.wp-fa.ir/1391/04/login-themes-plugin/

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .