اپلودکردن

این تاپیک 5 پاسخ و 6 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 874 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     12:32 ق.ظ #

S_vorojack

Subscriber
45 پست32 تاپیک

سلام به همه من یک هاست رایگان گرفتم میخوام سایتم روتوش اپلودکنم اماتاحالا کار نکردم و نمیدونم چطور انجام بدم ازسایت gigfa.com استفاده کردم لطفا یکی کمک کنه

0  تشکر
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     12:49 ق.ظ #

سید مجتبی موسوی

Subscriber
98 پست51 تاپیک

سلام تو صفحه ی اول که می ری یه پوشست توش میری بعد اونجا روی گزینه ی uploadکلیک می کنی  بعد تو قسمت راست آپلودش می کنی اگر فایلت زیپ بود وقتی آپلود کردی رو گزینه ی unzipکلیک می کنی اگه می خوای بیشتر آشنا بشی قسمت آخر جوملا رو دانلود کن اونجا نحوه ی فعالیت رو زده.

با تشکر

1  تشکر
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     12:53 ق.ظ #

محمّد حسن مهرآذر

Subscriber
34 پست12 تاپیک

سلام دوست عزیز شما یک سرچی تو اینترنت انجام بده اول ببین چه سیستمی رو انتخاب می کنی بعد سایت خود رو با توجه به آموزش ها آپلود کنید اگه نظر من رو بخواید وردپرس عالیه.

0  تشکر
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     1:35 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

معمولا هاست های رایگان هم یه اکانت ftp برای دسترسی به محتوای سایت بهتون میدن(نام کاربری،کلمه عبور و آدرس هاست رو باید داشته باشی)،با استفاده از اون و نرم افزار خوبی مثل filezilla به راحتی میتونید سایت خودتو آپلود کنی.

1  تشکر
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     8:07 ب.ظ #

javaheri

Subscriber
49 پست26 تاپیک

با سلام

این کار را رو انجام بده

1-به کنترل پنلت برو. 2-در کنترل پنل گزینه ی file manager.

3-سپس گزینه ی Web Root (public_html/www) رو انتخاب کن. 4-بعد رد بالا گزینه ی آپلود رو انتخاب کن وصحه مورد نظرت رو آپلود کن

0  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     7:51 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

مرسی از راهنماییتون جسارتا این هاست های رایگان امنیت هم  داره ؟

2  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .