اولین قالب من

این تاپیک 6 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mast-torsh ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 721 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     7:52 ب.ظ #

mast-torsh

Subscriber
22 پست5 تاپیک

با سلام

می خواستم نظر شما رو در مورد اولین قالبی که زدم بدونم

البته در نظر داشته باشید که فقط 13 سالمه !!!

2  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     8:36 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام قالبت قشنگه،من که خوشم اومد،واقعا 13 سالته؟ماشاالله به بچه های با استعداد ایران زمین :)

1  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     8:59 ب.ظ #

بهنام

Subscriber
86 پست89 تاپیک

سلام قالبت قشنگه ولی فونتش خوب نیست یا فونت Tahoma استفاده کن یا با css3 فونت دلخواهت رو لینک کن.

1  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     9:01 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

بسیار عالی... در زمینه طراحی وب سن و سال مهم نیست مهم استعداد و خلاقیت هستش که شما دارین و حتما در این زمینه به فعالیتت ادامه بده.

موفق باشی...

2  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     9:04 ب.ظ #

meyti pugo

Subscriber
58 پست10 تاپیک

kheyli ham khobe :X

vali tab e taqvimet kar nakard

man yekam hamishe shakakam agar chizi paeen miporsam narahat nasho. faqat bara ine ke motmaen sham kare khodete..

یه ایرادتم اینه که اسکرول افقی ایجاد شده تو صفحت

1- برای اینکه یک آیتم وقتی ما به سمت بالا یا پایین اسکرول میکنیم سر جای خودش نبمونه و با صفحه بالا و پایین بشه از چه استایلی استفاده میکنیم؟؟

2-برای اینکه آیکون های تو فوترمون که برای شبکات اجتماعی هستند به همون صورت که میچرخه حالت انیمیشنی بگیره از چه استایل هایی استفاده میکنیم؟؟

3- برای اینکه bottom ادامه مطلبمون دورش همونطوری که هست هاله ای از نور تشکیل بشه از چه استایلی استفاده میکنیم؟؟

ولی  چه جواب بدی چه ندی اگر خودت درست کردی برای شروع خیلی عالیه دستت طلا پسر :X ولی سعی کن بیشتر تمرین کنی که بهتر از این ها عمل کنی

موفق باشی

1  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     9:11 ب.ظ #

meyti pugo

Subscriber
58 پست10 تاپیک

بازم میگم قصد بدی نداشتم و من انرژی کاریم وقتی تموم میشه شور و اشتیاق امثال تورو میبینم حال میکنمو دست از طراحی بر نمدارم.. دمت گرم

1  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     9:25 ب.ظ #

mast-torsh

Subscriber
22 پست5 تاپیک

سلام از همه دوستان به خاطر این که نظر دادن ممنونم

[quote=13722]kheyli ham khobe :X vali tab e taqvimet kar nakard man yekam hamishe shakakam agar chizi paeen miporsam narahat nasho. faqat bara ine ke motmaen sham kare khodete.. یه ایرادتم اینه که اسکرول افقی ایجاد شده تو صفحت 1- برای اینکه یک آیتم وقتی ما به سمت بالا یا پایین اسکرول میکنیم سر جای خودش نبمونه و با صفحه بالا و پایین بشه از چه استایلی استفاده میکنیم؟؟ 2-برای اینکه آیکون های تو فوترمون که برای شبکات اجتماعی هستند به همون صورت که میچرخه حالت انیمیشنی بگیره از چه استایل هایی استفاده میکنیم؟؟ 3- برای اینکه bottom ادامه مطلبمون دورش همونطوری که هست هاله ای از نور تشکیل بشه از چه استایلی استفاده میکنیم؟؟ ولی چه جواب بدی چه ندی اگر خودت درست کردی برای شروع خیلی عالیه دستت طلا پسر :X ولی سعی کن بیشتر تمرین کنی که بهتر از این ها عمل کنی موفق باشی [/quote]

1.ببخشید ولی نفهمیدم چی گفتین

2.transform: rotate(360deg);

3.box-shadow

بازهم از همتون تشکر می کنم

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .