اندازه گیری بارگذاری صفحه

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی امینی ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 711 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     4:27 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

با سلام

می خواستم بدونم برای اینکه بارگذاری یک صفحه به درصد به کاربر نمایش داده بشه باید از چه کدی استفاده کرد.

با تشکر یا علی

0  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     7:49 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام آقای امینی عزیز،حقیقتا من جایی ندیدم که مثلا درصد بارگذاری نشون کاربر بدن،نمیگم نیست ولی من ندیدم تا حالا،معمولا یه عکس gif میذارن تا هنگام لود کامل صفحه بمونه،بعدش که کامل لود شد اونو محوش میکنن.مثلا میشه از تابع ready جی کوئری برای طراحی این کمک گرفت.

1  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     2:27 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

در تکمیل مطلب کیوان عزیز بگم که افزونه ای به اسم query loader برای این کار وجود داره که می تونه کمکتون کنه . البته معمولا به خاطر مشکلات اینترنت ایران و بعضی دیر باز شدن ها خیلی پیشنهاد نمیشه که استفاده کنید :

http://www.gayadesign.com/diy/queryloader-preload-your-website-in-style/

0  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     10:43 ق.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

[quote=13253]سلام آقای امینی عزیز،حقیقتا من جایی ندیدم که مثلا درصد بارگذاری نشون کاربر بدن،نمیگم نیست ولی من ندیدم تا حالا،معمولا یه عکس gif میذارن تا هنگام لود کامل صفحه بمونه،بعدش که کامل لود شد اونو محوش میکنن.مثلا میشه از تابع ready جی کوئری برای طراحی این کمک گرفت.[/quote]

آقا کیوان اگه جیمیل داشته باشید حتما یه همچین چیزی رو میبینید.

من چند وقت پیش وارد یه سایتی شدم که حجم دانلود شده ی سایت رو هنگام بارگذاری اون نشون میده .مثلا این سایت هم همین کارو کرده.

باز هم ممنون از توضیحات آقا کیوان و آقا لقمان عزیز.

در پناه حق باشید یا علی

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .