انجمن در سایت وردپرسی

این تاپیک 12 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  امیر ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1315 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 10 ژانویه 2014     8:17 ب.ظ #

امین

Subscriber
144 پست85 تاپیک

سلام دوستان خوبید

1. میخواستم بپرسم آیا مثل سایت 7لرن که انجمن داره ; پلاگین و افرونه ای است که این محیط انجمن را ایجاد میکنه یا باید کدی را واسش نوشت و جزو طراحی قالب محسوب میشه ؟

2.میشه در وردپرس مثل بلاگفا یه صفحه جداگانه ساخت که کد هاشو خودمون بنویسیم در در صفحه ای ایجاد شه؟

0  تشکر
جمعه ، 10 ژانویه 2014     9:24 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

1. بله وجود داره. اینجا هم از bbpress استفاده میکنه.

2. دقیقا کار برگه ها همینه.

0  تشکر
جمعه ، 10 ژانویه 2014     9:49 ب.ظ #

امین

Subscriber
144 پست85 تاپیک

سلام

منون از اینکه جواب دادید

یکی راهنمایی میخواستم

یه همچین فرمی درست کنم و وقتی روی ثبت نظر کلیک کردند این بصورت یک نظر در قسمت

پیشخوان نمایان بشه

و در برگه ای ایجاد بشه امکانش هست

0  تشکر
جمعه ، 10 ژانویه 2014     10:03 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

اگر میخواهید این فرم در یک برگه باشه و پس از ارسال این فرم توسط کاربران، محتویات رو از پنل مدیریت مشاهده کنید، این کار امکان پذیر هست که علاوه بر کدهای بالا نیاز به کدنویسی php و وردپرس و پایگاه داده هم هست.( با توجه به این که داده های فرم میتونن یک منبع بالقوه برای حملات مختلفی مانند xss باشند) توصیه میکنم از افزونه های مختلفی که در این زمینه برای ساخت فرم وجود دارند، استفاده شود.

0  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     9:01 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=20543]سلام دوستان خوبید 1. میخواستم بپرسم آیا مثل سایت 7لرن که انجمن داره ; پلاگین و افرونه ای است که این محیط انجمن را ایجاد میکنه یا باید کدی را واسش نوشت و جزو طراحی قالب محسوب میشه ؟ 2.میشه در وردپرس مثل بلاگفا یه صفحه جداگانه ساخت که کد هاشو خودمون بنویسیم در در صفحه ای ایجاد شه؟ [/quote]

بله توی قسمت مدیریت بلاگفا روی صفحات جداگانه کلیک کنید هم آدرس و هم سورس صفحه رو می تونید تغییر بدید.

1  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     10:53 ق.ظ #

امین

Subscriber
144 پست85 تاپیک

سلام

من الان bbpress استتفاده میکنم و نصبش کردم ولی نمیدونم چجوری باید اجراش کنم ؟

برای نظر هم اگه من همون کد کامنت را در برگه ایجاد کنم امکانش هست که در پیشخوان اجرا شه ؟

0  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     5:25 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

در قسمت نصبش توضیحش اومده.

From your WordPress dashboard
Visit 'Plugins > Add New'
Search for 'bbPress'
Activate bbPress from your Plugins page. (You'll be greeted with a Welcome page.)
Visit 'Forums > Add New' and create some forums. (You can always delete these later.) 5a. If you have pretty permalinks enabled, visit yourdomain.com/forums. 5b. If you do not have pretty permalinks enabled, visit yourdomain.com?post_type=forum

پس از نصب و فعالسازی پلاگین، فروم های مورد نظر رو بسازید و به آدرس انجمنتون برید تا مشاهده اش کنید.

در مورد برگه ها، اگر کد مربوط به نظرات در قالب برگه گذاشته شده باشه، میشه نظر ارسال کرد و نظرات ارسال شده هم مانند نظرات پست ها خواهند بود(از داشبورد قابل دسترسی خواهد بود).

0  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     8:10 ب.ظ #

امین

Subscriber
144 پست85 تاپیک

آدرس انجمن چیست ؟

0  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     9:29 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

اگر تنظیمات پیوند یکتا بر روی پیش فرض هست:

0  تشکر
شنبه ، 11 ژانویه 2014     10:37 ب.ظ #

امین

Subscriber
144 پست85 تاپیک

چجوری میشه تغییرش داد ؟

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 13 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .