انتقال محتویات دیتابیس به wampserver ورژن جدیدتر

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی رضا ،‏ 2 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 925 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 19 سپتامبر 2014     11:12 ق.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

سلام

می خواستم بدونم که چگونه می توان دیتابیس های ساخته شده در wamp قبلی را در ورژن جدیدتر این نرم افزار انتقال داد؟
از قسمت impor این کار را کردم جواب نداد.

لطفا کمک کنید حتما باید این انتقال رو بدم ...

در ضمن چون ویندوز و ومپ رو هم عوض کردم مجبور شدم انتقال دهم لطفا راهنمایی کنید...

ممنون

0  تشکر
جمعه ، 19 سپتامبر 2014     12:12 ب.ظ #

علی رضا

Subscriber
31 پست6 تاپیک

سلام دوست عزیز

در import با چه خطایی مواجعه می شوید؟

ممکنه حجم فایل SQL شما بیش از حد مجاز باشه که باید فایل php.ini را ویرایش کنید.

0  تشکر
جمعه ، 19 سپتامبر 2014     1:07 ب.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

من در ابتدا حجم آپلود و import را در php.ini  تغییر دادم و افزایش دادم.

بعد رفتم سراغ پوشه wamp و سپس bin و بعد پوشه mysql را باز کردم و بعد پوشه data رو باز کردم و رسیدم به پوشه های دیتابیس و پوشه مورد نظرم رو باز کردم حالا جدول هایی رو که ساخته بودم با پسوند frm. موجود هستند و می خواهم این جداول را به ومپ سرور جدید که نصب کردم انتقال بدهم تا بتوانم ادامه پرژه ام را انجام دهم حالا مراحل رو باید چگونه انجام دهم؟

کل پوشه دیتابیسم را زیپ کردم و از قسمت import وارد ومپ جدید کردم و پیغام سبز رنگ موفقیت هم داد ولی وقتی در محیط phpmyadmin روی دیتابیس کلیک کردم جداول نبود ...

چی کار کنم؟؟؟

0  تشکر
جمعه ، 19 سپتامبر 2014     2:25 ب.ظ #

علی رضا

Subscriber
31 پست6 تاپیک

دوست عزیز

شما وقتی پوشه data را copy کردید، الان هم باید پوشه data را در همان مسیر paste کنید.

0  تشکر
جمعه ، 19 سپتامبر 2014     5:20 ب.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

بله این کار را هم کردم ولی باز هم در قسمت مشاهده دیتابیس ها جدول هایم را نمی بینم

0  تشکر
جمعه ، 19 سپتامبر 2014     9:20 ب.ظ #

علی رضا

Subscriber
31 پست6 تاپیک

ممکنه مشکل شما با engine باشه که باید Myisam و innoDB فعال باشه. تو گوگل می تونید روش فعال سازی را پیدا کنید.

یک جستجو هم در رابطه با تبدیل frm به SQL کردم و به لینک زیر رسیدم. شاید بتونه کمکتون کنه

http://dba.stackexchange.com/questions/12223/how-to-recover-mysql-table-structure-from-frm-files

اگر درست نشه تنها پیشنهاد من نصب نسخه قدیمی wamp و خروجی گرفتن از دیتابیس ها به صورت SQL هست.

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .