انتقال به صفحه ی جدید بعد از ذخیره ی اطلاعات

این تاپیک 9 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  aligh ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 818 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 23 می 2014     1:20 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

سلام دوستان.

من یه کدی نوشتم که اطلاعات رو از کاربر میگیره و با زدن دکمه submit اطلاعات رو در دیتابیس ذخیره میکنه.

اما من میخوام با زدن دکمه ی submit هم اطلاعات ذخیره بشن و هم به صفحه ی جدید انتقال داده بشه(مانند test.php) . من این کد رو نوشتم و به صفحه ی جدید هم انتقال داده میشه اما اطلاعات ذخیره نمیشن.

این هم کد :

0  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     5:35 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

کسی از دوستان نیست تا جواب منو بده ؟

0  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     6:07 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز اول چندتا سوال میپرسم بعد اگه تونستم جواب میدم....

1. شما گفتید که با submit کردن به صفحه جدید انتقال داده میشه!!!!!میشه دقیقا بگین به کدوم صفحه؟؟؟

2. آیا اسم این فایلتون return.php هست؟؟یعنی اطلاعات فرم رو بهمین فایل میفرستین برای پردازش؟؟؟

3. از چه نسخه PHP استفاده میکنین؟

2  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     6:16 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

دوست عزیز submit کردن و منتقل شدن به صفحه ی جدید(همون return.php) تعجب نداره(کار اصلی submit هیمن هست).

اسم فایلی که کد بالا درونش هست return نیست . return اسم صفحه ی ای است که باید اطلاعات بعد از ذخیره شدن در دیتابیس به اون منتقل بشه.

و به احتمال خیلی زیاد هم ربطی به نسخه ی php نداره.

من فکر میکنم آقای آوند یا آقای علی محمدی تا حالا این تاپیک رو ندیدن ، وگرنه به راحتی پاسخ میدادن.

0  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     7:21 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیزم.....اون کدهای PHP رو باید در فایل return.php قرار بدید نه در همین فایل!!!!......مشکل کار شما همین جاس......یا علی دوست عزیز

3  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     7:23 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

برای انتقال به آدرس دیگه از این کد در php استفاده کن : (بعد از اون قسمتی که اطلاعات رو در db ذخیره می کنی ) :

البته باید خوب چک کنی که اگه فرم سابمیت شد و اطلاعات ذخیره شد از این کد استفاده کنی .

اگه مشکلت حل نشد کل فایل های مربوط به این فرمو زیپ کن آپلود کن اینجا که چک کنم برات .

2  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     7:27 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

ممنون آقای آوند مشکلم حل شد.

آقای محمد اسفندیاری شما یه نگاه به این

http://www.7learn.com/tutorials/%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%8A%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%8A%D8%B3-php

بندازید . حتما نباید برای پردازش فرم ، فرم اطلاعات html باشن .

0  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     7:34 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

[quote=26581]ممنون آقای آوند مشکلم حل شد.[/quote]

خوب خدارو شکر .

0  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     7:41 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیزم شما در قسمت action نوشته بودید http://localhost:88/return.php ، این یعنی چی؟؟یعنی اینکه میخوام اطلاعات این فرم به فایل return.php فرستاده بشه.........وقتی میخوایم اطلاعات فرمو در همین فایل html پردازش کنیم دیگه نباید در داخل action چیزی نوشت و باید به صورت action=""; باشد......به همون لینکی که خودتون برام فرستادید نگاه کنید و بیشتر دقت کنید........در ضمن خودم میدونم که میتونن HTML تنها نباشن و میتونه با PHP هم غروغاطی بشه.......یا علی

2  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     7:56 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

دوست عزیز خودم میدونم که اگر بخوای در همون صفحه پردازش کنی باید action="" بنویسی . من این کارو کردم و اطلاعات هم به درستی در دیتابیس ذخیره میشدن . اما بعد خواستم هم اطلاعات ذخیره بشن و هم به صفحه ی جدید منتقل بشن و وقتی اون لینک رو گذاشتم به صفحه ی مورد نظر من انتقال داده میشد ولی اطلاعات ذخیره نمیشد ، بخاطر همین اومدم اینجا سوال کردم که آقای آوند لطف کردن و جواب منو دادن . بعد که خواستم کد رو اینجا بزارم ، همونجوری کپی کردم که دوستان متوجه بشن من میخوام چی کار کنم.

ولی بازم ممنون.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .