انتخاب مناسب ترین کلمه کلیدی در سئو

این تاپیک 7 پاسخ و 7 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  jalalrm ros ،‏ 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 366 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 19 ژوئن 2016     2:55 ب.ظ #

غزال امیری

Subscriber
0 پست1 تاپیک

پیش از استارت پروژه سئو سایت باید بدانید بر روی چه کلمات کلیدی می خواهید کار بهینه سازی سایت را آغاز نمایید. در واقع انتخاب کلمه کلیدی ابتدایی ترین گام در پروژه سئو سایت می باشد و تمامی اقداماتی بعدی را تحت کنترل خود دارد. انتخاب کلمه کلیدی مناسب می تواند کسب درآمد را برای شما به همراه داشته باشد.

مناسب ترین کلمه کلیدی

مناسب ترین کلمه کلیدی برای کسب و کار شما چیست؟ شاید در یک جمله بتوان این طور گفت که کلمه کلیدی که بیشتر توسط کاربر درج می شود و ارتباط با کسب وکار شما دارد، مناسب ترین کلمه کلیدی خواهد بود.
قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و سئو

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و سئو
کلمه کلیدی انتخابی کاربر

در واقع هر چه کلمه کلیدی شما به کلمه کلیدی که کاربر در موتور جستجو درج می کند مشابه تر باشد شما شانس بیشتری برای سودآوری خواهید داشت. ابزار google trends میزان جستجو توسط کاربر را در کلمات کلیدی مختلف نشان می دهد و شما به راحتی می توانید چندین کلمه کلیدی که در ذهن دارید و متناسب با کسب وکار شما است را مقایسه نمایید. البته این نکته را در نظر بگیرید که هرچه کلمه کلیدی بیشتر توسط کاربر کلیک می شود در واقع رقابت بیشتری را نیز در خود به دنبال دارد و سایت های بیشتر در این زمینه به رقابت می پردازند.

آنالیز کلمه کلیدی در سئو

پس در واقع سختی در آن کلمه کلیدی بیشتر خواهد بود و نیاز به صرف زمان و انرژی بیشتر می باشد. شاید شما یک کلمه کلیدی راحت تر را انتخاب نمایید و در مدت زمان کوتاه تر و با صرف انرژی کمتر در صفحه اول گوگل به نمایش گذاشته شوید و ترافیک و کاربران خود را هرچند اندک اما بدست آورده باشید.

2  تشکر
سه شنبه ، 16 آگوست 2016     6:15 ب.ظ #

saamaan mahini

Subscriber
1 پست0 تاپیک

دقیقا همینطور هست، اگر در انتخاب انتخاب کلمات کلیدی موفق باشیم،گام نخست در موفقیت در این امر رابه پایان رساندیم. نکته ای که هست این است نباید کلمات کلیدی ما رقایتی باشند. در ذات این امر مشکلی نیست اما کار ماست که دشوارتر از پیش خواهد شد. معمولا استاندارد کلمات کلیدی سه کلمه یا بیشتر است که در موضوعات مختلف متغیر است . کمتر از مقدار یاد شده سبب دشواری کار ما خواهد شد . معمولا در سئو باید هوشمند بود تا فعال. ممکن است باید کلمه یا کلماتی کلیدی که ارزش رقابتی بودن آنها از سایرین کمتر است را انتخاب کرد تا موفق بیشتری داشته باشیم. ابزار یاد شده هم تایید میشود اما همه چیز نیست ما باید در سئو بالطبع احوالات هوشمند باشیم و به صرف ابزار های پیشنهادی اکتفا نکنیم . سئو همواره بر هوش تجاری متوقف بوده وخواهد بود.

2  تشکر
یکشنبه ، 21 آگوست 2016     1:23 ب.ظ #

ساخت بازار

Subscriber
3 پست0 تاپیک

ساخت بازار مرجع تخصصي اطلاعات و خدمات ساختمان www.sakhtbazar.com

4  تشکر
چهار شنبه ، 24 آگوست 2016     4:33 ب.ظ #

azade1992

Subscriber
10 پست2 تاپیک

سلام. خیلی عالی بود . من تمام موارد رو روی سایت دانلود کلیپ های خنده دار هم دیدم. متشکرم.

2  تشکر
شنبه ، 1 اکتبر 2016     6:09 ب.ظ #

علی قمی

Subscriber
2 پست1 تاپیک

مرسی می تونید در این زمینه از ما مشاوره رایگان بگیرید

طراحی سایت , طراحی وب سایت

2  تشکر
یکشنبه ، 23 اکتبر 2016     11:29 ب.ظ #

azade1992

Subscriber
10 پست2 تاپیک

با سلام. من موارد بیان شده شما را بررسی کردم و آن ها را در سایت های موفق دیگری همچون روان کننده بتن کابین دوش نرم افزار مالی و حسابداری و کانکس و ساندویچ پانل مشاهده کردم. واقعا دست مریزاد، خسته نباشید. متشکرم.

1  تشکر
شنبه ، 29 اکتبر 2016     12:28 ب.ظ #

kayvan safaei

Subscriber
2 پست0 تاپیک

شاید مطالب زیر مفید باشند
لیست سیاه گوگل چیست؟چگونه در لیست سیاه گوگل قرار می گیریم؟ راه های خروج از لیست سیاه چیست؟
http://www.newteck.ir/2016/02/20/
ویژه وبمسترها:چرا گوگل مطالب ما را دیر ایندکس می کند
http://www.newteck.ir/2016/02/19/especially-webmasters-why-does-not-google-index-our-content-too-late/
آلکسا چیست و چگونه رتبه آلکسای خود را بهبود ببخشیم؟
http://www.newteck.ir/2016/03/02/what-and-how-to-improve-your-alexa-ranking/

1  تشکر
شنبه ، 5 نوامبر 2016     12:01 ب.ظ #

jalalrm ros

Subscriber
1 پست0 تاپیک

ممنون من از مطالب شما در کلمات کیلیدی دستگاه چاپ تیشرت و دستگاه چاپ لیوان استفاده کردم و مفید بود

1  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .