انتخاب رشته برای یادگیری کدنویسی

این تاپیک 5 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  امین ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 534 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
شنبه ، 19 سپتامبر 2015     11:13 ب.ظ #

Alireza Soltani

Subscriber
2 پست2 تاپیک

سلام خسته نباشید.من رشته کامپیوتر دارم میرم.همه میگن خوب نیست و یاد نمیدن کدنویسی و.... .واقعا راسته؟خیلی علاقه دارم کدنویسی یاد بگیرم(تمام زبان ها)

اخه مگه میشه این همه طراح خودشون یاد گرفته باشن و رشتشون کدنویسی نباشه

2  تشکر
یکشنبه ، 20 سپتامبر 2015     1:39 ق.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

بله علیرضا عزیز من خودم 16 سال سنمه html css php   و جی کوئری و جاوا اسکریپت هم دست وپا شکسته بلدم و ویزوال بیسیک و #c هم یاد دارم می تونی بری کلاسای فنی حرفه ای حتما لازم نیست برید دانشگاه دوست عزیز البته من خودم هم می خوام برم کامپیوتر خیلی ها هم بمن گفتن نرو چون نمی دونم اشباع شده ازین مزخرفات ولی من دوست دارم در سطح بالای ادامه بدم نه فقط درحد لیسانس و کدنویسی

1  تشکر
یکشنبه ، 20 سپتامبر 2015     11:20 ب.ظ #

امین

Subscriber
19 پست0 تاپیک

هر کی گفته درست گفته دوست عزیز ، منم مثل شما فکر میکردم خودم IT خوندم و ترمای آخر هستم اما متاسفانه در دانشگاه درسی که بدردت بخوره درس نمیدن میان c++ که مال هزار سال پیش بوده یادت میدن اونم یادت که نمیدن درس میدن که نمره بگیری:D

رشته ی نرم افزار هم همینطوره و کلا دانشگاه داغونه

استاد دکتری داریم نمیدونه کد چیه ولی دکترا داره!

بله هر کسی که کد نویس شده یا کلاس رفته یا نشسته پا نت از این منبع غنی اطلاعات استفاده کرده

پیشنهاد میشه به شما که رشته مورد علاقت رو انتخاب کن بعد اگه میخوای کد نویس بشی خودت برو دنبالش اول زبانتو قوی و فول کن بعد برو راحت یاد بگیر از سون لرن هم که فارسی داره خیلی راحت تره اما خب زبان چیز مهمیه اونم برای یه کد نویس!

1  تشکر
دوشنبه ، 21 سپتامبر 2015     3:40 ق.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

امين جان شما كه رشتتون آي تيه بگيد و راهنماييم كنيد من الان علاقه زيادي دارم به كامپيوتر و كد نويسي هم مي كنم مي خوام برم رشته كامپيوتر ولي مي خوام برم بالا و تو ليسانس نمونم شما نظرت چيه و درحد بالاتري ادامه بدم درمورد زبان هم من با شما خيلييي موافقم چيز مهميه;D

1  تشکر
دوشنبه ، 21 سپتامبر 2015     8:33 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز شما اگر دانشگاه هر رشته ای برید و فقط به دانشی که توی دانشگاه بهتون میدن بخواهید تکیه کنید به هیچ جا نمی رسید توی هیچ رشته ای. چون خیلی موارد را باید خودتون با تجربه بدست بیارید.

شما هر رشته ای برید اگر بصورت تجربی خودتون کار نکنید و مطالعتون زیاد نباشه بجایی نمیرسید. دانشگاه همه رشته هاش همونطوری هست. و فقط تئوری درس می دهند. و شما باید خودتون دنبالش باشید و سطح دانش کد نویسیتون را بالا ببرید.

یکی از آشنایان ما استاد دانشگاه هست خودش کارشانی ارشد رشته نرم افزار داره و شرکت نرم افزاری هم داره و چند نفر استخدام داره می گه دانشگاه بیایی خوبه ولی باید خودت بشینی کنار دانشگاه کار کنی و برنامه نویسی کنی دانشگاه فقط یکسری چیزای پایه یاد میدن.

2  تشکر
دوشنبه ، 21 سپتامبر 2015     9:15 ق.ظ #

امین

Subscriber
19 پست0 تاپیک

علی جان شما هر رشته ای که میخوای رو برو ادامه بده تا هر سطحی که میخوای برو مشکلی نیست اما صرفا به فکر یادگیری از طریق دروس دانشگاهی نباش ، درسای دانشگاه رو براحتی میتونی نمرات بالا بگیری و نیاز به وقت گذاشتن زیاد نداره و وقتت رو فقط برای یادگیری و مطالعه بیشتر و بالخصوص تمرین کردن بزار

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .