اموزش html & css مسلط

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  imaniy ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1331 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 10 مارس 2013     9:38 ق.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

سلام اقا لقمان من یه چند ماهی نبود به این سایت سر نزده بودم دلم تنگ شده بود میتونی یه اموزش یا یه منبع بهم معرفی کنی که بتونم html & css یاد بگیرم میخام مسلط بشم.

1  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     9:44 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز،می تونید از همین سایت سون لرن شروع کنید،سری آموزشی HTML و CSS رو از منوی اصلی -> قسمت سری های آموزشی سون لرن پیگیری کنید،برای تسلط هم فقط باید تمرین کنید،تمرین تمرین تمرین ...

1  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     9:59 ق.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

یه سوال برای فاصله انداختن بین متن ها باید از چه کدی استفاده کنیم. برای مثال به جای اینتر که میایم یه سطر پایین تر تو کد نویسی باید چی کار کنیم چه کدی باید قرار بدیم.

0  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     10:51 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام
باید از تگ زیر در آخر متن مورد نظرت استفاده کنی تا ادامه متن به خط بعدی بره ...

3  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     2:33 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

پس چرا عمل نکرد.

<center><font size="+0">یک بیمار روانی که از زجر دادن دیگران لذت میبرد و شوخ طبع است یا یک دزد شوخ طبع که فقط کمی غیرعادی است او میگوید من اولین هنرمند آدم کش دنیا هستم او و بتمن دو روی یک سکه ‌اند آن دو هم را کامل می‌کنند بدون دیگری آن یکی نمی‌تواند یک قهرمان یا یک تبهکار باشد<br\>
او انسانی روان پریش است و شاید سیاه ‌ترین موجود و دشمن خونی بتمن باشد. او هیچ هدف خاصی در زندگی ندارد. کتک می‌خورد ولی همچنان می‌خندد انگیزه‌ای ندارد نه پول نه ثروت نه احترام و نه قدرت و نه زن و جاه و مقام او شخصیتی ندارد که به آن افتخار کند برای همین مرگ برای او فرقی نمی کند او می‌خواهد دیگران را مثل خودش کند<br\>
او، معمولاً کتی ارغوانی می ‌پوشد و در دو صحنهٔ مختلف، دو علت مختلف برای صورتش ذکر می‌کند در یک جا می‌گوید پدرش که یک الکلی معتاد بوده، یک شب که مست شده، با چاقو به مادرش حمله می‌کند. سپس به سمت او بر می‌گردد و به این بهانه که «چرا اینقدر جدی هستی پسر؟» با چاقو، لبخندی روی صورتش می‌کشد<br\>
در جای دیگر می‌گوید که همسرش به او می گفته که چرا اینقدر کم می خندد؟ همسرش یک قمارباز بوده و یک بار، کلی بدهی بالا می‌آورد و طلبکاران، صورتش را خط خطی می‌کنند. او برای این که نشان دهد این موضوع برایش اهمیتی ندارد، با چاقو روی صورت خود لبخندی ایجاد می‌کند ولی همسرش او را ترک می‌کند.<br\>
<font color="red">بله درسته من جوکر هستم یک بیمار روانی شایدم یه تبهکار</font>
</font></center>

0  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     3:01 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام این طوری استفاده کن

2  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     4:29 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
159 پست51 تاپیک

درست شد ممنون.

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .