اموزش قفل کردن حرفه ای امکان کپی متن خیلی راحت

این تاپیک 6 پاسخ و 6 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  s.alifarrokh ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 908 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     10:10 ب.ظ #

بهنام

Subscriber
44 پست26 تاپیک

سلام این کارو خودم تازه تو وبلاگم کردم برای اینکار قفقط کافیه اینو تو تگ body بنویسی به شکل زیر

2  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     10:58 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ممنون بهنام جان؛من صفحه شما رو ذخیره میکنم و بعد با خیال راحت این کد رو پاک میکنم و کپی رو انجام میدم.بحثم این کدی که معرفی کردی نیست ولی به قول اساتید محترم بهترین هکر های دنیا همیشه یه قدم از بهترین برنامه نویسان دنیا جلوترن.موفق باشی و بازم ممنون.

4  تشکر
دوشنبه ، 18 نوامبر 2013     11:54 ب.ظ #

امین

Subscriber
144 پست85 تاپیک

[quote=18300]ممنون بهنام جان؛من صفحه شما رو ذخیره میکنم و بعد با خیال راحت این کد رو پاک میکنم و کپی رو انجام میدم.بحثم این کدی که معرفی کردی نیست ولی به قول اساتید محترم بهترین هکر های دنیا همیشه یه قدم از بهترین برنامه نویسان دنیا جلوترن.موفق باشی و بازم ممنون.[/quote]

ایول

0  تشکر
سه شنبه ، 19 نوامبر 2013     11:15 ق.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

کیوان جان، حتی نیاز به ذخیره هم نیست .. ویرایش کدهای اچ تی ام ال بر روی خود مرورگر هم امکان پذیره .. :)

1  تشکر
سه شنبه ، 19 نوامبر 2013     6:28 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

حتی اگه متن رو به صفحه هم بچسبونید و کپی نشه...

با دکمه Print Screen یه کپی از متن گرفته میشه و از روی تصویر ،متن بازنویسی میشه.....

همیشه برای دزدیدن اطلاعات راه های بهتری هم هست

1  تشکر
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     3:44 ب.ظ #

بهنام

Subscriber
44 پست26 تاپیک

100 در صد  همیشه راهی برای کپی کردن هست اما این خیلی به نظر من بهتر از اون کد جاوا اسکریپته که از انتخاب متن جلو گیری می کنه

این کارو برای افرادی که کاربر ساده هستند مشکل می کنه

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     5:02 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

[quote=18300]ممنون بهنام جان؛من صفحه شما رو ذخیره میکنم و بعد با خیال راحت این کد رو پاک میکنم و کپی رو انجام میدم.بحثم این کدی که معرفی کردی نیست ولی به قول اساتید محترم بهترین هکر های دنیا همیشه یه قدم از بهترین برنامه نویسان دنیا جلوترن.موفق باشی و بازم ممنون.[/quote]

سلام.بله.همیشه همینطوری بوده و متاسفانه کاری هم نمیشه کردش.

اقا کیوان چه عجب ما شما رو دیدیم یه جا.چند وقت بود نبودین.انشاءالله دوباره اموزش هاتون رو شروع کنید استفاده کنیم.

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .