افزونه کتابخانه

این تاپیک 9 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sasha201059 ،‏ 3 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1938 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 14 دسامبر 2012     6:01 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

با سلام خدمت شما و عرض خسته نباشید. اولا واقعا که سایت جامع و پرمحتوایی دارین و خیلی جالب هست که تمام مطالب بصورت رایگان منتشر می شوند! اجرتان با خدا.

و اما: من یه افزونه برای تولید و بایگانی کتاب های الکترونیک (پی دی اف) دارم که یه خورده توش می خوام دستکاری کنم و از این افزونه که کارش : دریافت مشخصات (نام کتاب، تاریخ انتشار، زبان، عکس و ...) کتاب الکترونیکی از طریق یک فرم و بایگانی این مشخصات در دیتابیس و تولید یک کتابخانه الکترونیکی در سایت با داشتن یک لینک برای ورود به کتابخانه و یک لینک برای ارسال کتاب هستش، یک استفاده دیگری بکنم. مثلا می خوام که یکسری اطلاعات افراد را بگیره و برام بایگانی کنه.

اما مشکل: تعداد فیلدهایی که این افزونه می گیره محدود هست و من هم در حد عوض کردن نام بعضی دستورها وارد هستم (یعنی هیچی نمی دونم).

می خواستم یک فرمی که آماده کرده ام را براتون بفرستم و شما این فرم را در قالب این افزونه بهم تحویل بدین. خیلی هم حیاتی هستش.

درضمن مطمئنا هر کار نیکی اجری دارد (خواه مادی خواه معنوی) ولی حتما از خجالتتان در خواهم اومد

منتظر جوابتان هستم.

برای دیدن نمونه افزونه:

ارسال کتاب  (برای ارسال باید عضو سایت شوید. لطفا ثبت نام کنید و این صفحه را هم ملاحظه نمایید)

کتابهای بایگانی شده

اگر می توانید کمک کنید (که خواهش می کنم کمک کنید) یه ایمیل بزنید تا فایلهای اصلیشو براتون ارسال کنم.sasha.shahsavar59@yahoo.com  بی صبرانه منتظرم

0  تشکر
جمعه ، 14 دسامبر 2012     9:36 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

با چه cms ای ان سایت رو راه انداختید ؟

جزئیات بیشتر رو به ایمیلم بفرستید تا ببینم میشه کاری کرد یا نه . avand.loghman جیمیل من هست .

1  تشکر
جمعه ، 14 دسامبر 2012     11:45 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

با سلام. براتون میل کردم. ممنون از توجه تون

0  تشکر
شنبه ، 15 دسامبر 2012     10:43 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

آقا لقمان مثل اینکه یادتون رفت ...

من همچنان منتظرم

0  تشکر
شنبه ، 15 دسامبر 2012     11:55 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

من ایمیلی دریافت نکردم از شما . درست ارسال کردید ؟ avand.loghman[at]gmail[dot]com

0  تشکر
یکشنبه ، 16 دسامبر 2012     1:56 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

سلام. بله درسته به همین آدرس میل کردم. این هم متنش:
سلام . من از سیستم فیوژن استفاده می کنم
خیلی به این فرم احتیاج دارم
لطفا کمک کنید.
یا نه اصلا اگه بتونید یک فرمی برام طراحی کنید که در پایگاه ذخیره بشه و اطلاعاتش هم قابل سرچ و پرینت باشه از همون سایت و دسترسی به اطلاعات هم قابل محدود سازی باشه (کاربران خاص) ، باز هم کارم راه می افته. فرمی که من می خوام یه چیزی توی این مایه هاست. البته براتون یک فایل ضمیمه کردم که توش نوشتم. ممنون می شم کمک کنید
اما اگه اون فرم کتابخونه را دستکاری کنیم خیل عالی می شه. فقط تو قسمت نمایش کتابها (بایگانی) عکسها رو به یه اندازه نمایش نمی ده. یعنی اگه طوری باشه که عکسها رو با هر اندازه ای تبدیل به یک اندازه واحد مثلا 150 در 150 کنه خیلی عالی می شه

اینم لینک فایل: کلیک

0  تشکر
دوشنبه ، 17 دسامبر 2012     1:23 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

می دونم سرتون شلوغه

من همچنان منتظرم

موفق باشید

0  تشکر
چهار شنبه ، 19 دسامبر 2012     11:50 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

من با سیستم فیوژن کار نکردم . در عین حال طراحی جداگانه فرم و وصل کردن و انطباق اون با وبسایت شما هم کار زمانبریه که متاسفانه من در چند هفته آینده به شدت سرم شلوغه و حتی فعلا پروژه کاری هم نمی گیرم .

ایشالله دوستان اگه بتونن کمک کنن .

من عذرخواهی می کنم .

0  تشکر
پنجشنبه ، 20 دسامبر 2012     4:07 ق.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام.

راستش منم با این سیستم تا حالا کار نکردم. وگرنه حتما کمکتون می کردم. مشکلتون رو توی انجمن فیوژن پارسی مطرح کنید شاید پاسخ داده شد

انجمن فیوژن پارسی

1  تشکر
پنجشنبه ، 20 دسامبر 2012     8:56 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

ممنون از لطف شما دوست عزیز.

اول از اونجا شروع کردم

با خود مدیر سایت تلفنی صحبت کردم (البته برای اینکه فقط شمارشو بگیرم 50 تومان به حسابش ریختم) آخر سر هم گفت سرم شلوغه فعلا نمی تونم.!!!!!!!!؟

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .