افزودن ایمیل دریافت کننده در فرم تماس

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 636 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 24 ژانویه 2014     10:43 ق.ظ #

MASOUD LENEL

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام. من از یه قالب HTML استفاده میکنم که توش یه فرم تماس با ما داره. حالا میخوام تو فرم تماسش، ایمیل من باشه که پیامارو دریافت کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم! میشه راهنماییم کنید؟
اینم کدش:

0  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     10:50 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما نباید ایمیل خودتون رو اینجا قرار بدید،ایمیل شما برای دریافت ایمیل ها در قسمت کد سمت سرور یا همون PHP باید قرار بگیره.

1  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     10:53 ق.ظ #

MASOUD LENEL

Subscriber
3 پست1 تاپیک

یعنی ایمیلی که تو هاستم ثبت کردم؟

1  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     11:00 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما توی هاستتون یه قسمتی هست به ایمیل اکانت که مربوط میشه به سرور ایمیل هاستتون باید از اون برای ارسال ایمیل ها استفاده کنید (سرویس SMTP) حالا برای اینکه مشخص کنید که درخاوست های کاربران به کدوم ایمیل ارسال بشه باید کد نویسی سمت سرور با PHP انجام بشه و توی این کد مشخص بشه که دریافت کننده ایمیل چه کسی هست،ایمیل خود شما در این قسمت قرار میگیره.

اگه خواستین آموزش فرم تماس پیشرفته ما رو ببینید.

1  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     11:06 ق.ظ #

MASOUD LENEL

Subscriber
3 پست1 تاپیک

مرسی ممنون خیلی کمکم کردید. ببینم میتونم چیزی ازش سردر بیارم!

1  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     3:07 ب.ظ #

MASOUD LENEL

Subscriber
3 پست1 تاپیک

یه سوال دیگم داشتم ببخشید. نمیشه یه کدی گذاشت که این همه پیچیده نشه و مثل سایتایی که فرم تماس آنلاین میسازن، آدرس ایمیل دریافت کننده تو همین بخش باشه!؟

1  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     3:48 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اون سایت هایی که فرم تماس آنلاین میسازن هم همین پروسه رو طی میکنن،فقط فرقش اینه که اون فیلد ارسال رو هم قرار میدن،کلا بازم فرقی نمیکنه می توندی توی فرم خودتون هم این فیلد رو قرار بدید و در قسمت PHP ایمیل رو به این آدرس ارسال کنید.شما هر کریا که بکنید به کد نویسی سمت سرور نیاز دارید.

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .