افزایش سرعت آپلود و دانلود

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Adel ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3490 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 3 مارس 2013     10:31 ب.ظ #

محمّد حسن مهرآذر

Subscriber
34 پست12 تاپیک

سلام یک سوال داشتم میگن توی ویندوز XP در Properties میتونیم کاری رو انجام بدیم که سرعت دانلود بالا بره و از پهنای باند بیشتر استفاده شه ولی ویندوز من 7 هست کسی میتونه کمک کنه؟ چون من میخوام فایلی رو آپلود کنم سرعت 15 یا 20 کیلوبات هست اینترنتم هم 512 هست.

0  تشکر
یکشنبه ، 3 مارس 2013     10:35 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

اینجور کارها معمولا کلک هایی هستند که اسما سرعت رو بالاتر نشون می دن و نه واقعا !

وقتی سرویس دهندتون سرعت کم به شما میده نمی تونید کاریش کنید !

6  تشکر
سه شنبه ، 5 مارس 2013     4:49 ب.ظ #

محمّد حسن مهرآذر

Subscriber
34 پست12 تاپیک

سلام شما میگید که این سایت های آپلودی به عضو هاشون سرعت نمیدن یعنی اگه من هاست دانلود بخرم سرعت آپلود به 60 کیلوبات میرسه؟

1  تشکر
سه شنبه ، 5 مارس 2013     10:20 ب.ظ #

محمّد حسن مهرآذر

Subscriber
34 پست12 تاپیک

کسی جواب نمیده؟

1  تشکر
چهار شنبه ، 6 مارس 2013     12:54 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام دوست عزیز

سرعت رو از دو طرف می تونی بهش نگاه کنی ! یکی سرعتی اینترنت شما که از isp میگیری . مثلا وقتی اینترنت با سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه میگیری چون هر بایت 8 بیت هست پس سرعت اینترنت شما به بایت میشه 64 کیلوبایت ! دوم سرعت انتقال داده از سرورهای سایت ها و از سمت اینترنت به سیستم شماست !

هر کدوم از این دو سرعت کمتر باشه محدودکننده است . یعنی اگه سایتی ماکزیمم سرعت دانلود رو روی 20 کیلوبایت ست کرده باشه شما اگه سرعت 10 مگ هم داشته باشی سریعتر از 20 کیلوبایت در ثانیه نمی تونی دانلود کنی .

معمولا چنین وبسایت هایی محدودیت سرعت در دانلود میزارن که برید و اکانت مرغوبشون رو بگیرید که محدودیت سرعت رو نداره ...

4  تشکر
چهار شنبه ، 8 جولای 2015     3:35 ب.ظ #

Adel

Subscriber
15 پست7 تاپیک

استاد آوند که پاسخ دادند دیگه من حرفی ندارم ولی کاملا درسته هیچ راهی نیست مگر اینکه خودisp سرعتو بالا ببره

2  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .