اعتماد به طراح سایت و حفاظت از ایده

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ervin ،‏ 1 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 656 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
پنجشنبه ، 12 مارس 2015     8:50 ب.ظ #

Asghar Mahboubi

Subscriber
6 پست2 تاپیک

سلام به همه دوستان

اگه بخوام یه سایت فروشگاهی راه اندازی کنم و طراحی و پیاده سازی آن را به یک تیم بسپارم چگونه میتوانم ازایده خودم حفاظت کنم و به آنها اعتماد کنم؟؟؟؟؟

ممکن است سرقت ایده شود

با تشکر از ذوستان

1  تشکر
پنجشنبه ، 12 مارس 2015     10:29 ب.ظ #

ervin

Subscriber
11 پست2 تاپیک

میتونی از سایت هایی که تو این زمینه ثابت شدن استفاده کنی  ولی در هر صورت سرقت ایده تو ایران انجام میشه شما خودتم بشینی درست کنی از رو ایدت کپی میکنن یا به اصطلاح ریپ میزنن

2  تشکر
جمعه ، 13 مارس 2015     9:20 ق.ظ #

Asghar Mahboubi

Subscriber
6 پست2 تاپیک

منظورت از سایتهای ثابت شده کدوم سایتا هستن؟

مثلا این سایتای بزرگ مثل digikala و bazar و غیره چگونه سایتاشونو راه اندازی کردن که ایده به سرقت نرفته؟

1  تشکر
جمعه ، 13 مارس 2015     11:50 ق.ظ #

ervin

Subscriber
11 پست2 تاپیک

دوست عزیز از بازار صد بار ایده به سرقت رفته ولی به پاش نرسیدن مثل کندو وغیره دی جی کالا هم همینطور  به پاش نرسیدن شما میتونی انقدر پیشرفت کنی که کسی به پات نرسه

در مورد اون سایت ها هر کسی به یه چیز اعتماد داره من چون خودم طراح هستم به کسی نمیگم واسم طراحی کنه

درضمن به دلیل در کردن قانون کپی رایت توسط ایران چیزی که جهان پذیرفته متاسفانه باید سخت تلاش کنی تا  ثالبت کنی این ایده خوده الان مثلا پونیشا وقتی زده شد هی سایتی مثل اون نبود الان صد ها و شای هزار ها سایت شبیه پونیشا که از رو ایدش کپی کردن در اومد ولی به پای پونیشا نمیرسند

2  تشکر
جمعه ، 13 مارس 2015     1:12 ب.ظ #

لوازم جانبی موبایل

Subscriber
1 پست0 تاپیک

ممنونم عالی بود

لوازم جانبی موبایل

0  تشکر
جمعه ، 13 مارس 2015     1:16 ب.ظ #

Asghar Mahboubi

Subscriber
6 پست2 تاپیک

ممنون از پاسختان دوست عزیز

یه سوال دیگه....

اون اعتماد به طراح سایت رو چجوری میتونم بدست بیارم؟

میشه چن تا مقال بزنین

1  تشکر
جمعه ، 13 مارس 2015     1:18 ب.ظ #

Asghar Mahboubi

Subscriber
6 پست2 تاپیک

منظورم مثال بووود 😀

1  تشکر
جمعه ، 13 مارس 2015     1:37 ب.ظ #

ervin

Subscriber
11 پست2 تاپیک

اون وظیفه طراحه که اعتماد شما رو بدست بیاره ضمنن به نظر من اگه خودت بشینی بزنی فک کنم بهتره مثلا من رفتم تو یه سایته طراحی وب وردپرس چیزی که خودم بلدم گفتم اقا من یه سایت ساده میخوام بعد از چند ساعت ایمیل اومد 950 هزار تومن!!!! کاری که تو دوروز تهش 10 ساعت انجام میشه 950 هزار تومن اگر بودجشو دارید که بدید اگه ندارید خودتون بشینید یاد بگیرید همین دوره های php و طراحی وب سایت 7learn هست به شدت بهتون پیشنهاد میکنم من که از قبل همه این چیز ها رو میدونستم باز هم چیز های جدیدی یاد  میگیرم بازم میگم خودتون یاد بگیرید بهتره اگر هم که دوست دارید کارتون رو یکی دیگ انجام بده شرکت معروف طراحی هستن که تو یه سرچ با گوگل بالا میان  اون هایی که نماد الکترونیک دارند بسیار بهتر هستند و امنیتشون بالا تره

2  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .