اطلاع از سفارش جدید

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 364 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 1 آگوست 2015     9:34 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

سلام دوستان آیا راهی هست که توی یه سایت فروشگاهی هروقت سفارشی صورت گرفت مدیر سایت بصورت ایمیل و یا ترجیحا از طریق پیام از ثبت صفارش جدید مطلع بشه و نیاز به چک کردن پنل مدیریت نباشه؟

اگر کسی کدی در این مورد داره یا راهی بلده لطفا راهنمایی کنه

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 1 آگوست 2015     10:52 ب.ظ #

Ahmad

Subscriber
29 پست5 تاپیک

راستش خودم کد نویسی بلد نیستم که کدش یا بهت اموزش بدم . ولی میدونم که میشه با ایمیل یا اس اس ام اس انجام بشه

1  تشکر
یکشنبه ، 2 آگوست 2015     12:25 ق.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

اگه بخام تو گوگل بگردم چه عبارتی باید جستجو کنم؟

0  تشکر
یکشنبه ، 2 آگوست 2015     8:09 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام .بسته به زبان برنامه نویسی کد نویسی فرق میکنه اما خوب به صورت کلی اینطوری میشه.

if(register_new_order){

send_sms();
send_email();

}

1  تشکر
یکشنبه ، 2 آگوست 2015     5:02 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

سلام مطمئن هستید این تابع send_sms کار میکنه؟ من هرچی در موردش جستجو کردم که پارامترها و طرز کارش رو پیدا کنم چیزی گیرم نیومد میشه خودتون بیشتر توضیح بدید

و اینکه برای ارسال پیام از طریق  php  حتما باید یه اکانت از سایتهای ارسال پیام بخریم و php خودش بطور مستقل تایع یا افزونه ای برای انجام این کار نداره؟

0  تشکر
یکشنبه ، 2 آگوست 2015     8:47 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اون توابع رو برای درک بهتر مطلب اینجا مثال زدم اون توابع رو خودتون باید بنویسید.مثلا شناسه سفارش ایجاد شده رو بهش پاس بدین و برای مدیر ارسال کنید یا می تونید اطلاعات سفارش رو برای این توابع ارسال کنید و در قالب ایمیل و پیامک ارسال کنید.اکثر پنل های پیامک خودشون API  برای کدنویسی دارن و می تونید به راحتی از راهنماشون استفاده کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .