اطلاعیه مهم : قوانین را جدی بگیرید !

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1323 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 18 ژانویه 2014     11:05 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

توجه! قوانین را جدی بگیرید !

سلام
ابتدا خداقوت میگم خدمت تمامی کاربران عزیز سون لرن
با توجه به رشد روزافزون سایت و کاربران، شاهد افزایش استقبال از انجمن هستیم و جای داره از تمامی دوستانی که در پاسخگویی و رفع و حل مشکلات کاربران تلاش میکنند، صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم.
بنابراین توجه به برخی نکات بیش از پیش مورد انتظار است:
1. تاپیک ها در انجمن مرتبط با موضوع سوال ایجاد شوند.
برای مثال، برخی دوستان میرن در انجمن مربوط به قوانین، سوالات برنامه نویسی خود رو مطرح میکنند !! عجیب نیست؟
2. از ایجاد تاپیک های متعدد که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند، به بهانه یک موضوع آموزشی و ... جداً خودداری کنید. همین چند مدت پیش، شاهد ارسال چندین تاپیک متوالی به بهانه آموزش های مرتبط با سئو بودیم. این گونه تاپیک ها حذف خواهند شد. جهت ارسال تبلیغات در سایت تنها با مدیریت محترم سایت تماس بگیرید.
3. سوالات خود را در انتهای تاپیک دیگران نپرسید و تاپیک جداگانه برای مشکلات خود بزنید.
4. عنوان مناسب برای تاپیک خود انتخاب کنید و از عناوینی مانند کمک، فوری و ... خودداری کنید تا بعدا از نظر جستجو مشکلی پیش نیاد.
5. حتی الامکان از ارسال صحبت های شخصی در تاپیک ها خودداری شود و تنها در مورد موضوع مورد بحث ، پیام ارسال شود. (استفاده از پیام خصوصی برای همین موارد هست)
6. از ارجاع کاربران به انجمن های دیگر، یا درج ایمیل و شماره همراه و ... حتی الامکان اجتناب شود.
نکات مطروحه قبلا در قوانین هم ذکر شده ان. اما متاسفانه برخی کاربران رعایت نمیکنن و باعث بی نظمی در تالار خواهند شد.
پیشاپیش از همکاری عزیزان کمال تشکر رو دارم و این عید رو هم به همگی تبریک میگم..
موفق و سون لرنی باشید

9  تشکر
شنبه ، 18 ژانویه 2014     11:48 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

ممنون امیر جان تذکرات خوبی بود...

موفق باشی

3  تشکر
یکشنبه ، 19 ژانویه 2014     10:00 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

این نکاتی که شما فرمودید خیلی مهم هستند ولی به نظر من اگر بخش چت فعال بشه حتماً بخشی از این بی نظمی ها از بین میره

3  تشکر
یکشنبه ، 19 ژانویه 2014     11:42 ق.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

[quote=20922]ممنون امیر جان تذکرات خوبی بود... موفق باشی [/quote]

خواهش میکنم .. از شما هم به خاطر زحماتی که میکشی ممنونم ..

بنده از مدیر محترم سایت هم که در نکات مندرج، باهاشون مشورت شده، و ایشون همواره پشتیبانی میکنن، تشکر میکنم ..

[quote=20933]این نکاتی که شما فرمودید خیلی مهم هستند ولی به نظر من اگر بخش چت فعال بشه حتماً بخشی از این بی نظمی ها از بین میره[/quote]

امیدواریم این گونه باشد. البته بخش چت، فراگیر نیست و احتمالا برای کاربران vip .. اما این نکات برای همه کاربران هست ..

1  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     7:09 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

کم فکر نمیکنم بخش چت خیلی تاثیری داشته باشه

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .