اضافه کردن یک ستون به جدول پست ها در MySQL وردپرس

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حسین محمدی ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 823 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 25 ژانویه 2014     8:04 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

سلام

می خواستم مثلا برای پست های وردپرسم یه سیستم لایک دهی ساده طراحی کنم.

فقط نمیدونم چطور باید در MySQL ، یه ستون برای هر پست درست کنم که تعداد تشکر ها رو در خود نگه داره.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

1  تشکر
شنبه ، 25 ژانویه 2014     8:32 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

من بیشتر افزونه ها رو که دیدم خودشون یه جدول جدید میسازند،میتونید یه جدول دو ستونه بسازید که یکی ID پست رو میگیره و دیگری like ها رو ذخیره میکنه..

2  تشکر
شنبه ، 25 ژانویه 2014     10:00 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام علاوه بر چیزی که آقا حسین قرمودن می تونید از جدول پست متاهای وردپرس هم استفاده کنید.

1  تشکر
یکشنبه ، 26 ژانویه 2014     3:05 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

خیلی ممنون برای توضیح.

فقط یه سوال پیش اومد.چطوری؟؟؟اگه مثال هم با کد بزنید عالی میشه.

باز هم تشکر

1  تشکر
یکشنبه ، 26 ژانویه 2014     4:42 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

[quote=21620]خیلی ممنون برای توضیح. فقط یه سوال پیش اومد.چطوری؟؟؟اگه مثال هم با کد بزنید عالی میشه. باز هم تشکر [/quote]

نظر بنده هم اینه که افزونه های آماده  شده رو دانلود کنید و یه نگاه بهش بندازید ، کامل متوجه میشید که چیکار کردن ، بعدش شما اونطوری که میخواید از کدهاش استفاده کنید .

1  تشکر
یکشنبه ، 26 ژانویه 2014     5:09 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

[quote=21620]خیلی ممنون برای توضیح. فقط یه سوال پیش اومد.چطوری؟؟؟اگه مثال هم با کد بزنید عالی میشه. باز هم تشکر [/quote]

برای استفاده از جدول پست متا باید از کد زیر استفاده کنید.البته برای محدود کردن کاربر در دادن امتیاز باید حتما یه جدول مجزا بسازی و ip کاربر رو ثبت کنی.

1  تشکر
چهار شنبه ، 23 جولای 2014     12:01 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

البته ناگفته نمونه که برای اضافه کردن یه ستون به جدول باید از دستور ALTER استفاده کنید..

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .