اضافه کردن کلاس و آی دی های Bootstrap در وردپرس؟

این تاپیک 9 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهشاد کلانتری ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1735 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 8 مارس 2014     6:01 ب.ظ #

Hamidreza Heidari

Subscriber
5 پست1 تاپیک

سلام به مدیران و کاربران آموزشگاه بزرگ سون لرن

اساتید سوال من اینه که می خوام قالبی که برای وردپرس طراحی کردم رو به وسیله بوت استرپ ریسپانسیو کنم اما نمی دونم چطوری id و class های بوت استرپ رو به تگهای که وردپرس خودکار میسازه اضافه کنم.

البته می دونم میشه با jquery آی دی و کلاس داد و اینکه میشه خود بوت استرپ رو ویرایش کرد ولی من می خوام ببینم آیا راههای دیگه ای هم برای این کار وجود داره (لطفا هر راهی به ذهنتون می رسه بیان کنید)آیا این کار با اضافه کردن کد به فانکشن قالب امکان پذیره؟ مثلا همین سایت 7learn با بوت استرپ طراحی شده چطوری کلاس و آی دی ها رو ست کرده و اگر سوالم بی ربط نیست لطفا بگید کی این قالب رو واسه سایتتون طراحی کرده؟

0  تشکر
شنبه ، 8 مارس 2014     8:05 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

سلام. به سون لرن خوش اومدید

چه تگی مثال بزنید مثلاً تگ body که برای ساختار زبانهاش از تابع body_class استفاده میکنه که یک پارامتر اختیاری میگیره و اون هم کلاس های اختیاری شماست...

میتونید تگهایی رو که به وسیله وردپرس اضافه میشه رو در یک تگ دیگه مثلا div یا aside و... بزارید و کلاس bootstrap رو در اون قرار بدید.

در ضمن سون لرن با bootstrap طراحی نشده با فریمورک foundation طراحی شده...

4  تشکر
شنبه ، 8 مارس 2014     9:10 ب.ظ #

Hamidreza Heidari

Subscriber
5 پست1 تاپیک

سلام

تشکر از پاسخگویی شما و تشکر از خوشامدگوییتون.

ببینید مثلا من برگه های وردپرس رو به وسیله کد

1  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     10:59 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

لیستی که توسط wp_list_pages تولید میشه دارای کلاس های پیش فرض page_item برای همه li ها و current_page_item برای برگه فعال هستش و current_page_parent هم برای اون تگ li هست که به صورت والد قرار میگیره (یعنی یه لیست فرزند داره).شما به توجه به این گزینه ها باید استایل بدین.

پیشنهاد میکنم اینجا رو یه مطالعه ای بفرمایید

3  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     7:47 ب.ظ #

Hamidreza Heidari

Subscriber
5 پست1 تاپیک

سلام آقا کیوان ممنون از پاسخ شما

من css رو مسلط هستم و می تونم به کلاس یا آی دی یا تگ خاصی استایل بدم ولی می خوام بدونم چطوری کلاس و آی دی های بوت استرپ یا هر فریمورک دیگه ای رو توی مثلا li خاصی در وردپرس قرار بدم می خوام بدونم اصلا این کار امکان پذیره که به تگ خاصی در وردپرس مثلا همون li کلاس خاصی رو اضافه کرد توی پست اول هم اشاره کردم (البته می دونم میشه با jquery آی دی و کلاس داد و اینکه میشه خود بوت استرپ رو ویرایش کرد)   ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     10:30 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

راستش دقیقا نمیدونم که فیلتری وجود داشته باشه که بشه کلاس سفارشی به اون تگ ها اضافه کرد،ولی خوب کلا میشه این کارو کرد باید اون تابع wp_list_pages رو پیدا کرد و ویرایشش کرد تا کلاس های خود بوت استرپ رو بهش اضافه کنید.ولی باید جستجو کنید شاید هم فیلتری در وردپرس برای سفارشی کردن کلاس ها وجود داشته باشه.

2  تشکر
دوشنبه ، 10 مارس 2014     2:38 ب.ظ #

Hamidreza Heidari

Subscriber
5 پست1 تاپیک

ممنونم آقا کیوان فقط اگر به جوابی تازه برای این مطلب برخورد کردید لطفا اینجا مطرحش کنید از دوستان دیگه هم درخواست دارم بیشتر توی مباحث شرکت کنن و اگر جواب این مطلب رو می دونن منو راهنمایی کنن.

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 مارس 2014     3:33 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

سلام

به نظرم بهتره به جای wp_list_pages از فهرست ها استفاده کنید

بعدش برید به قسمت فهرست ها، بالای صفحه نوشته شده تنظیمات صفحه

اونجا آیتم " کلاس css " رو انتخاب کنید

اونوقت به هر آیتمی که شما وارد فهرست میکنید یه فیلد " کلاس های css (اختیاری) " اضافه شده از اونجا کلاس مد نظرتون رو وارد کنید

0  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     7:38 ق.ظ #

Hamidreza Heidari

Subscriber
5 پست1 تاپیک

سلام
ممنون از پاسخ شما ولی من اون wp_list_pages رو مثال زدم و می خوام بدونم که کلاس و آی دی دادن به وردپرس چه راه حلهایی داره و راهکاری می خوام که در همه جای وردپرس کاربرد داشته باشه ...

0  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     10:18 ق.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

[quote=23263]سلام
ممنون از پاسخ شما ولی من اون wp_list_pages رو مثال زدم و می خوام بدونم که کلاس و آی دی دادن به وردپرس چه راه حلهایی داره و راهکاری می خوام که در همه جای وردپرس کاربرد داشته باشه ...[/quote]

این راه هم در همه جای وردپرس کاربرد داره!

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .