اضافه کردن کد html به قالب با استفاده جاوا اسکریپت؟

این تاپیک 1 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 922 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 24 آگوست 2014     1:08 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام به همگی

خسته نباشید

دارم یک قالب html رو rtl و فارسی میکنم. یک قسمتی هست که مر بوط به کلید های اسلایدر میشه که میخوام تغییر بدم. وقتی با فایرباگ نگاه میکنم یک ol و ul با چندتا li هستند و...  که کلید ها هم داخل همون قسمت از کد هست اما ین قسمت تو کد های html قالب نیست هرچی میگردم. میخواستم بدونم میشه که این قسمت توسط جاوا اسکریپت یا جی کوئری ایجاد شده باشه؟ اگه آره، من تو فایل های js هم گشتم ندیدم. میشه راهنماییم کنید که چه جوری پیدا و ادیت کنم این قسمت رو.

اینم فایل html و js. البته فایل های دیگه هم داره اگه لازم بود بگین قرار بدم.

اینم لینک قالب:

http://templines.com/demo/html/autoimage-paralax/index.html

با تشکر

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 25 آگوست 2014     1:21 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

دوستان یه جوابی بدید دیگه. اینکار میشه یا نه، یا یک راهنمایی بکنین. شاید من بد پرسیدم سوال رو کسی متوجه نشده. ببینید:

این لینک قالبی هست که  در موردش صحبت کردم و میخوام فارسیش کنم.
http://templines.com/demo/html/autoimage-paralax/index.html
الان قالب رو که باز کنی با فایر باگ یا inspect element
تو بعضی از قسمت های کد های قالب، به عنوان مثال قسمت اسلایدر یه سری کد های html هست که اینا زمانی که شما از طریق مرورگر سورس سایت رو نگاه میکنی تو کد های html قالب هست اما زمانی که فایل index قالب که دانلود کردم رو ویرایش میکنم این کد ها نیست. قالب هم کلا html css javascript jquery هست یعنی php اینا نداره که بگیم از سروری جایی بعدا میاد.
به عنوان نمونه همین قسمت اسلایدر یک section هست که با آیدی home و کلاس home-slider مشخص شده. که همه کد های مربوط به این قسمت داخل همین section هست. با فایر باگ که کدها رو چک میکنی تو همین section یه div هست با کلاس flexslider که داخل اون به ترتیب ul class=slides و ol class=flex-control-nav و ul class=flex-direction-nav قرار داره. حالا ادیتش که میخوایم بکنیم تو کد html قالب فقط ul class=slides وجود داره و اون دوتای دیگه نیست و بجاش یک فایل جاوا اسکریپت add شده به اسم jquery.flexslider.js . ممکنه که این دوتا ul و ol دیگه از داخل همین فایل اومده باشند؟ اما من چک کردم پیدا نکردم. حالا شما هم یک نگاه بندازین لطفا. فایل html و جی کوئری رو پیوست کردم پست بالایی. البته فایل جی کوئری زیاد داره ولی این یکی که پیوست کردم مربوط به همین قسمته که گفتم. اگه لازم بود بگین تا بقیه رو هم ارسال کنم.

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .