اضافه کردن قابلیت touch یا لمسی به عناصر صفحه وب

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 732 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
سه شنبه ، 6 ژانویه 2015     1:08 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

میخواستم بدونم دوستان کسی میدونه چجوری میشه یک اسلایدر رو لمسی کرد؟

با تشکر

0  تشکر
سه شنبه ، 6 ژانویه 2015     4:17 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خوب از اسلایدرهایی که این قابلیت رو دارند استفاده کن. مثل slidesjs یا Swipeshow !

1  تشکر
سه شنبه ، 6 ژانویه 2015     4:21 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

اینو هم می تونی استفاده کنی که قابلیت تاچو اضافه کنی :

https://github.com/furf/jquery-ui-touch-punch

1  تشکر
سه شنبه ، 6 ژانویه 2015     4:31 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

بله از این نمونه ها که هست. گفتم خودم یاد بگیرم طرز کارش رو که جای دیگه هم بشه استفاده کرد. بعدم الان اسلایدر دلخواهم رو دارم و فقط همین تاچ رو کم داره. حالا یه سرچی کردم با دوتا مورد برخورد کردم یکی jquery mobile که ظاهرا کلا پیاده سازی این افکت ها با این هست و یکی دیگه owl carousel که مثل همین نمونه هاست که شما معرفی کردید اما از این بیشتر خوشم اومد.

راستی من به 7learn در وب ایران رای دادم بقیه دوستان هم رای بدید که 7learn بترکونه

0  تشکر
چهار شنبه ، 7 ژانویه 2015     12:34 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

من از همون owl carousel  استفاده کردم و حالت lazy load. اینم لینکش اگه خواستین چک کنید owl carousel

حالا مورد که میخوام به این اسلایدر زیبا اضافه کنم این هست که loop باشه و با رفتن به آیتم های بعدی هیچ وقت تموم نشه. مثل این نمونه

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. چون خودم نتونستم.

0  تشکر
چهار شنبه ، 7 ژانویه 2015     2:02 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

با تشکر، مشکل حل شد. همین owl carousel ورژن 2 هم داره که البته هنوز بتا هست. ولی چند مورد دیگه در ورژن 2 اضافه شد که یکیش هم همین loop بود. فکر میکنم اگه این owl carousel رو رو سایت معرفی کنید مطلبی خوبی باشه چون خیلی امکانات داره کم حجمه و کارکردن باهاش هم راحته.

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .