اضافه کردن قابلیت کنترل منو از طریق صفحه مدیریت

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  artashez ،‏ 4 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 703 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 2 مارس 2015     5:41 ق.ظ #

artashez

Subscriber
VIP
2 پست2 تاپیک

سلام و درود فراوان.

چند روز پیش از طریق مقاله خوبی که جناب آقای دریس در وبسایت منتشر کرده بودن یه قالب HTML رو به وردپرس تبدیل کردم و این مقاله واقعا به زبانی شیوا نوشته شده و پیشنهاد می کنم حتما از این مقاله استفاده کنید.

در جلسه دوم توضیح داده شده که چطور برای بنمایش گذاشتن آخرین صفحه های اضافه شده به وردپرس می تونیم از طریق کد:

این کار رو انجام بدیم و کد رو در جایی که می خوایم در header.php قرار بدیم و بخوبی این کد این مار رو انجام میده.
حالا چطور می شه این منو رو طوری داشته باشیم که بتونیم از طریق صفحه مدیریت (Appreance> Menus) بر این صفحات برای نشان دادن در هدر، مدیریت داشته باشیم؟
بعد از کمی جستجو مقالات زیادی در رابطه پیدا کردم.
مثلا با اضافه کردن کد:

به functions.php ما در واقع این قابلیت رو برای قالبمون فعال می کنیم و برای نمایش در فایل header.php که همون منو ما میشه  باید از کد:

استفاده کنیم.
اما تعداد صفحه های وردپرس من زیاده و نیازی به نمایش همه ی صفحات در منو ندارم.

مشکلی که من دارم اینه که منوی جدیدی ساخته میشه به طور کل استایلی که من برای منو دز نظر گرفتم رو در نظر نمی گیره و به دلایلی به از کلاس پیشفرض وردپرس استفاده می کنه.

برای مثال کد زیر در قالب HTML من هست:

و بعد من کد ذکر شده در بالا رو به صورت زیر تغییر دادم:

اما بعد از اضافه کردن کدی که بالا ذکر کردم استیل به صورت زیر تغییر می کنه (از طریق View Source قابل مشاده هست):

آیا این امکان وجود داره که من رو راهنمایی کنید؟
چطور می تونم به منو رو طوری تنظیم کنم که کلاس های desktop-menu  رو برای nav و sf-menu رو برای ul استفاده کنه؟
بنده فایل header.php رو پیوست کردم (البته با تنظیماتی که دوستمون دریس در مقالشون توضیح داده بودن و در حال حاظر این روش به خوبی کار می کنه و مشکلی از لحاظ فنی نداره)
ممنون میشم که اطلاعاتتون رو در اختیارم بزارین.
با سپاس
آرتا

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
دوشنبه ، 2 مارس 2015     5:54 ق.ظ #

artashez

Subscriber
VIP
2 پست2 تاپیک

نکته: هر دو فایل هدر یکی هست و اشتباهاً دو بار پیوست شده.

0  تشکر
سه شنبه ، 19 جولای 2016     1:29 ق.ظ #

farzin764

Subscriber
1 پست0 تاپیک

1  تشکر
سه شنبه ، 19 جولای 2016     1:40 ق.ظ #

artashez

Subscriber
VIP
2 پست2 تاپیک

دوست عزیز

ممنون از پاسختون.

این مشکل مدت ها قبل رفع شده.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .