اضافه کردن فونت Segoe UI به قالب

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 955 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 19 جولای 2014     7:26 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام خسته نباشید

این فونت رو تو ویندوز 8.1 داره. میخواستم بدونم اگه بخوام ازش استفاده کنم، باید embed بشه یا مثل Tahoma همه جا هست؟ از کجا اینو بفهمم؟ از یکی شنیدم که واسه استفاده کردن از فونت احتیاجی نیست که فایل هاش رو داخل قالب قرار بدیم و میشه از گوگل فونت هم استفاده کرد. در مورد اینم اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم.

1  تشکر
شنبه ، 19 جولای 2014     7:48 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

با سلام خدمت شما

فکر نکنم که این فونت در همه سیستم ها باشه باید اونو embeded کنید که روشش توی اینترنت هست.....برای استفاده از گوگل فونت هم باید به سایتش برین و نام فونت رو جستجو کنید و بعد از پیدا کردنش روی add to collection کلیک کنید.....بعد از انتخاب فونتهای مورد نظر در قسنت پایین روی گزینه use کلیک کنید و بعد استایلهای دلخواه از قبیل  bold و italic رو انتخاب کنید و بعد در پایین صفحه یک کد اینطوری بهمون میده :

بعد این کد رو به قسمت head کدهاتون اضافه کنید و بعد از اون در css میتونید از اون استفاده کنید....یا علی

3  تشکر
شنبه ، 19 جولای 2014     8:50 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون بابت راهنماییت محمد جان، آره روش embed کردن رو که بلدم. حالا به نظر شما استفاده از گوگل فونت بهتره یا embed کردن؟ مطلب بعدی اینکه کلا چه جوری میشه فهمید یه فونت تو چه سیستم هایی هست و ساپورت میشه و تو کدوم ها نیست.

و از همه مهمتر اینکه جدیدا ایمیل های اطلاع رسانی سون لرن یکی در میون میاد واسم. و حتی تو اسپم و... هم نمیره کلا نمیاد. مثلا الان واسه همین جواب شما به ایمیل من پیامی فرستاده نشده. اما گاهی اوقات هم میاد.گفتم اینجا بگم اگه امکانش هست شما یک پیگیری بکنید.

1  تشکر
یکشنبه ، 20 جولای 2014     10:33 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

در مورد نیومدن ایمیل از آقای آوند بپرس........در مورد سوال اولتون هم اگه فونت مورد نظرتو داخل گوگل پیدا کردی فک کنم از طریق گوگل بهتر باشه....اگه پیدا نکردی از embed استفاده کن.....یا علی

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .