اضافه کردن سایت به گوگل وب مستر

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Pouria Ariafar ،‏ 4 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 313 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 28 مارس 2016     3:55 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

برای اضافه کردن سایت به گوگل وب مستر باید ادرس رو به دو صروت با www و بدون www وارد کرد حالا نیازه تو هر دو تا آدرس سایت مپ رو وارد کنم؟

و این که من سایت رو به دو صورت با و بدون www وارد کردم ولی نمیدونم چرا اونی که بدون www وارد کردم تو گوگل اینطوری شده و ایندکس رو نشون میده :

http://8pic.ir/images/7r8cdyocd6xkx2380cuu.jpg

0  تشکر
سه شنبه ، 29 مارس 2016     10:38 ق.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

من سایتت رو نگاه کردم دیدم دو تا آدرس داره یعنی یکی با www و یکی بدون www و ریدایرکت نمیشه

فکر کنم این برای سئو سایت خیلی ضرر داشته باشه چون هر بار که پست میذاری انگار 2 پست گذاشتی و محتوا تکراری میشه

مثلا سایت سون لرن رو نگاه، هم بدون www وارد کن هم با www

وقتی بدون www  وارد میکنی سایت ریدایرکت میشه به سایت با www

سایت دیجی کالا هم اینطوره

حالا ب نظر من به احتمال زیاد گوگل سایت تو رو با www شناخته، مگه لازم هست حتما هر دو نوع آدرس رو ثبت کنی؟

اون آدرسی که به عنوان سایت اصلی تو هست رو انتخاب کن یعنی بدون www باشه یا با www  بعدش همون رو فقط تو گوگل ثبت کن

اگر با www شناخته همین رو ثبت کن  و سایت بدون www  رو ریدایرکت کن به سایت  با www

امیدوارم مشکلت حل شده باشه

2  تشکر
سه شنبه ، 29 مارس 2016     2:15 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
161 پست52 تاپیک

دوست عزیز هم تمام سایت های ایرانی هم به شدن خود گوگل این رو پیشنهاد کرده که هم با و هم بدون www سایت رو ثبت کنیم و بعد یک کدوم رو به عنوان اصلی انتخاب کنیم که من کردم ولی نمیدونم چرا ریدایرکت نمیشه!!!

1  تشکر
سه شنبه ، 29 مارس 2016     4:43 ب.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

اره درسته باید هر دو ثبت شه، منم سوالی پرسیدم، فکر میکردم یکی کافیه

درباره ریدایرکت هم شاید کدهای فایل htaccess رو درست تنظیم نکردی

4  تشکر
شنبه ، 2 آوریل 2016     3:07 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام دوست عزیز

اینکه سایت شما با دو ادرس در گوگل ایندکس بشه ممکنه مشکلاتی رو برای سایتتون ایجاد کنه پیشنهاد میکنم با استفاده از دستورات htaccess و rewrite mod آدرس سایتتون رو به ادرس بدون www یا با www ریدایرکت کنید

1  تشکر
سه شنبه ، 2 آگوست 2016     10:58 ق.ظ #

سارا دهقانپور

Subscriber
VIP
2 پست0 تاپیک

دوستان  سایت  منم دقیقا  هم با www میاد هم بدونه www

0  تشکر
سه شنبه ، 2 آگوست 2016     11:09 ق.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

اگر سی پنل دارید به قسمت redirect برید و تنظیمات لازمه رو انجام بدید تا مشکلتون حل بشه

آموزش های این قسمت در نت هست

از طریق htaccess  هم میتونید عمل ریدایرکت رو انجام بدید

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .