اشتراک خودکار مطالب در فیس بوک

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mr.j ،‏ 1 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 513 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 27 مارس 2015     6:09 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

من افزونه sharepress رو نصب کردم اما app id می خواد که اونو میشه از فیس بوک دریافت کرد.من مراحلشو بلد نیستم-اگه کسی میدونه لطف کنه بگه خیلی واسم مهمه.

این app id رو هرکاری کردم گیر بیارم نتونستم-اگه شما راه دیگه میدونید که app id فیس بوک نخواد و مطالب رو بشه بصورت خودکارروی صفحه شخصی فیس بوک ارسال کرد.مثلا هر مطلبی قرار بدم توی این آدرس www.facebook.com/homepage قرار بگیره

0  تشکر
جمعه ، 27 مارس 2015     11:27 ب.ظ #

Mr.j

Subscriber
3 پست0 تاپیک

افزونه ارسال خودکار و سریع مطالب به فیس بوک

بوسیله ی این افزونه که آخرین مطالب ارسالی شما بصورت اتوماتیک در شبکه اجتماعی فیس بوک و توییتر انتشار می باید.  اما فقط برای فیس بوک رایگان می باشد. البته نگران نباشید در پست بعدی افزونه ارسال خودکار به توییتر را هم معرفی خواهم کرد.
الان سایت ها و ابزارهای زیادی هستند که چنین امکاناتی را دارند ولی دیگه نیازی نیست از این وب سایت ها استفاده کنید .
ارسال مطلب به شبکه های اجتماعی یکی از مسئله های مهم در شناخته شدن وبلاگ و افزایش بازدید کننده است.

ویژگی های این افزونه
-   ارسال بلافاصله مطلب به شبکه اجتماعی فیس بوک
-    مدیریت ارسال مطلب به فیس بوک
-    ارسال دوباره همان مطلب به فیس بوک
-   نمایش تصویر شاخص مطلب در فیس بوک

نصب:
برای نصب ابتدا باید شما در فیس بوک یک اکانت ایجاد کنید . بعد از ایجاد اکانت این افزونه از شما دو کلید App ID و App Secret می خواهد .
برای  بدست آورد ن این دوکلید که محرمانه و مخصوص خود شما می باشد باید در فیس بوک یک Apilication  ایجاد کنید.
نکته: در فیس بوک  می توانید به تعداد دلخواه Apilication ایجاد کنید . که با هر بار ایجاد یک   App ID و App Secret   به شما می دهد.  این Apilication  ها برای اتصال نرم افزار ها ی موبایل و.. و افزونه های مدیریت  محتوا به فیس بوک می باشد.
ما در اینجا از این Apilication برای انتشار وخودکار مطالب در فیس بوک استفاده خواهیم کرد.
برای ایجاد Apilication  به آدرس زیر بروید.
https://developers.facebook.com/apps
بعد از ورود روی Addnew+  کلیک کنید

در قسمت  App Names:     نام  افزونه را بنویسید  Sharepress
در قسمت : App Namespace    نام وبسایت خود بدون .com  بنویسید  مانند : 7learn

در مرحله ی بعد کد امنیتی را بنویسید. سپس به مرحله بعد بروید ( نکته: اگر تلفن خودتون رو در فیس بوک وارد نکردید . در اینجا اجازه رفتن به مرحله ی بعد را به شما نخواهد داد. و از شما شماره تلفن یا شماره کارت اعتباری می خواهد. البته خود من یک شماره موبایل تصادفی زدم و بعد کد تایید خواست که اونم ندادم ولی اجازه رفتن به مرحله بعد رو داد. اما برای ایجاد یک  Apilication جدید. دیگه این اجازه رو نداد.  حالا بگذریم….)
بعد از مر حله قبل وارد مرحله ی زیر می شوید.   همون طور که در تصویر زیر می بینید

شما باید در  App Domain   :
آدرس وب سایت خود بدون www   بنویسید مانند : 7learn.com
و در قسمت  Site  url : آدرس کامل سایت خود را وارد کنید. و Category  هم بذارید رو پیش فرض بمونه.
قبل از اتمام کامل این مرحله  به اگر به بالا توجه کنید.
دو کلید  App ID  و  App Secret   ایجاد شده است.
بقیه ی قسمت ها هم لازم نیست وارد کنید.
بعد از ایجاد  Apilication   وارد تنظیمات افزونه بشوید.
و دو کلید خواسته  شده رو وارد کنید.
App ID
App Secret
سپس روی contect   کلیک کنید تا به صفحه ی فیس بوک شما متصل شود.  در هنگام اتصال فیس بوک از شما اجازه  دسترسی این برنامه به صفحه ی فیس بوک شما را می خواهد که روی Allow    یا اجازه می دهم  کلیک کنید.
بعد از اتصال برنامه به  صفحه ی فیس بوک شما بصورت خود کار به صفحه مدیریت افزونه باز خواهد گشت. و دیگه کار تمومه و فقط کافیه آخرین مطالبتون رو در فیس بوک ببینید.

نحوه استفاده:
در قسمت ارسال مطلب گزینه Sharepress   فعال می شود و برای ارسال هر مطلب از شما اجازه می خواهد.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .