اسکریپت

این تاپیک 5 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Payam Bapiri ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1293 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 18 مارس 2013     3:44 ق.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

با عرض سلام و خسته نباشی به شما مدیران و پیشاپیش عید همگی مبارک.

اگر ممکنش هست سه تا اسکریپت میخواستم

1-مثل همین ادیتور ایجاد تاپیک که کار بر سایتم بتونه اینجوری تکستاش را برام ارسال کنه و نه یه تکست باکس معمولی

2- اسکریپت که وقتی اینجا کاربر کد های اچ تی ام الی وارد کرد زمانی که روی فورم میاد به صورت کامپایل شده بیاد نه اینکه کدهای اچ تی املیش هم بیاد

3-اسکریپت مثل شما کدهایی که میزارم روی فرم همانند شما به صورت اصولی نشون میده یعنی هر تگ را با رنگ خودش نشون بده

اگر لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم در کل وب سایتون واقعا تکه تو تمام وب سایت ها فقط جای قسمت اسکریپت ها خالی هست ادم نباید مسیری که قبلا پیموده شده را بره باید از ادامه راه بری پس اسکریپت یک نیاز واقعی هست تو  طراحی سایت

0  تشکر
دوشنبه ، 18 مارس 2013     2:35 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام
شما نفرموده اید که برای چه نوع سایت و یا فرومی میخواهید استفاده کنید. سایت شما با چه هسته ای ساخته شده؟

0  تشکر
دوشنبه ، 18 مارس 2013     5:32 ب.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

[quote=10231]سلام
شما نفرموده اید که برای چه نوع سایت و یا فرومی میخواهید استفاده کنید. سایت شما با چه هسته ای ساخته شده؟[/quote]
 با توجه به زبان پی اچ پی خودم دارم قالب درست میکنم و مدیریت میکنم از سیستم های مدیرت محتوا مثل وردپرس و یا جوملا استفاده نمیکنم.

0  تشکر
دوشنبه ، 18 مارس 2013     11:10 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

سلام دوست عزیز. یعنی میخوان بگین شما خودتون فروم ساختین؟؟

1  تشکر
سه شنبه ، 19 مارس 2013     12:17 ق.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

[quote=10244]سلام دوست عزیز. یعنی میخوان بگین شما خودتون فروم ساختین؟؟[/quote]
 هنوز ساخته نشده ولی دارم همچین کاری میکنم فقط احتیاج به چندتا اسکریپت دارم

0  تشکر
جمعه ، 22 مارس 2013     11:38 ب.ظ #

Payam Bapiri

Subscriber
6 پست1 تاپیک

[quote=10227]آدم نباید مسیری که قبلا پیموده شده را بره [/quote]

سلام!

اولش با اجازت یه چیزی رو بگم: طبق گفته خودت آدم نباید مسیری که قبلا پیموده شده را بره، نیازی به نوشتن(ساختن) فروم اختصاصی نیست این کار فقط وقت تلف کردنه. چون خیلیا قبلا این راه رو رفتند و نرم افزارهای فروم ساز بسیار خوبی هم وجود دارند. البته اگه دوست داری می تونی این کار رو بکنی خدا را چه دیدی شاید فرومی که تو طراحی می کنی خیلی بهتر از فروم های فعلی باشه.

و اما در مورد سوالات:

یکی از راه هاش اینه که مثلا پلاگین های وردپرس یا جوملا یا Mybb که برای این کارها ساخته شده اند رو دریافت و اسکریپت های اون ها رو مطالعه کنید.

برای ادیتور متنی که صحبتش رو کردی می تونی از بهترین(به نظر من) ویرایشگر متن به نام CKEditor استفاده کنید. این ویرایشگر کاملا رایگان و کد باز است. برای دریافت این ویرایشگر می تونی به وب سایتش مراجعه کنی: http://ckeditor.com

در مورد دومین سوالت معمولا کدهای HTML اگر از هیچ کد خاصی استفاده نکرده باشی به راحتی اجرا می شن ولی همون بهتر که بعضی هاشون اجرا نشن چون احتمال هک شدن سایتت بالا می ره مخصوصا اگر کدهای جاوا اسکریپت آزاد باشه و کاربران سایت بتونن استفاده کنند که دیگه فاتحه سایت و فرومت خوندست.

در مورد اصولی نشون دادن کدها هم می تونی با کمی ویرایش از پلاگین های وردپرس استفاده کنی. البته می تونی از qbnz هم استفاده کنی.

و دیگر هیچ!

3  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .