اسلایدر استاتیک

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  moj ala ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 633 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 1 آگوست 2014     12:13 ب.ظ #

3245

Subscriber
42 پست25 تاپیک

با سلام

قصد دارم یک اسلایدر استاتیک درست کنم، منظورم این هست که اسکریپت وردپرس یا جوملا یا ... نیست و میخوام کاملا استاتیک باشه.

ایا دوستان آموزش خاصی دارند؟

با تشکر.

0  تشکر
جمعه ، 1 آگوست 2014     2:30 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

دوست عزیز خیلی سخته که شما بخواهید از ابتدا یک اسلایدر خودتون طراحی کنید. بنابراین اگه شما می خواهید یک اسلایدر جدا از جوملا و وردپرس باشه -باید از از پلاگین های اسلایدر جی کوئری استفاده کنید. یه نمونه پلاگین اسلایدر جی کوئری jquery-cycle  می باشد. که خیلی از افکتهای جالب برای ساخت اسلایدر را دارا می باشد.می تونید از سایت این پلاگین http://jquery.malsup.com/cycle/-برای تغییر افکتهای اسلایدرتون کمک بگیرید.

یک نمونه اسلایدر ساخته شده با این پلاگین رو براتون ضمیمه کردم و می تونید با کمک گرفتن از سایت بالا آن را شخصی سازی کنید.

اگه پاسخ براتون مفید واقع شد دکمه  تشکر یادتون نره.

2  تشکر
جمعه ، 1 آگوست 2014     2:38 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

فایل 1

0  تشکر
جمعه ، 1 آگوست 2014     2:58 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

ضمیمه شد.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
جمعه ، 1 آگوست 2014     3:00 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

خودتون می تونید با کدهایی افکتی که در سایت این پلاگین داده به اسلاید جلوه دهید.

0  تشکر
جمعه ، 1 آگوست 2014     3:47 ب.ظ #

3245

Subscriber
42 پست25 تاپیک

ممنون از شما بابت توضیح

من باید این فایل را دانلود کنم  کجا بزارم دقیقا؟ (من میخوام واسه WHMCS) استفاده کنم

سپس کد

0  تشکر
جمعه ، 1 آگوست 2014     6:41 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

خدمت شما عرض کنم ، پارامتر fx در اینجا نام افکت(shuffle) و easing شیوه نمایش تصاویر اسلاید (easeoutback)و delay مدت زمان نمایش هر تصویر(4 ثانیه) می باشد . و این که شما اومدید کدهای html خود را در قسمت پارامترهای این پلاگین ذکر کردید اشتباهه  شما یه نگاه به کدتون بندازید - قسمت مقدار fx رو برابر با چی گذاشتید!  مقدار fx  که باید در جاوا اسکریپت تعریف می شده رو اومدید به عنوان مقدار تگ span تعریف کردید و همچنین پارامترهای دیگه. حالا اگه بیشتر توضیح بدید شاید بتونم کمکتون کنم. شاید هم من منظورتون رو متوجه نشده باشم. موفق باشید

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .