استفاده از 2اسلایدر بوت استریپ در سایت

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad karimi ،‏ 11 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 355 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 2 ژانویه 2016     5:54 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

دوستان سلام من چگونه میتونم در سایتم از 2اسلایدر بوت استرپ استفاده کنم ببینید من الان یک اسلایدر بوت استرپ استفاده کردم اما الان میخوام در سایدبار سایتتم از اسلایدر بوت استریپ استفاده کنم تداخل ایجاد میشه بین کدها واسلایدرها درست کار نمیکنن//ممنون میشم کسی راهنماییم کنه  خب بنظرم عوض کردن نام وکلاس هاهم نباید خوشایندی باشه.

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 2 ژانویه 2016     10:31 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
125 پست11 تاپیک

سلام دوست عزیز

ببینید اصلا ربطی به تعداد اسلایدر های سایتتون نداره هر چند تا هم که میخواد باشه باشه

شما کافیه برای هر کدوم از اسلایدر ها data-target و نیز id خاص خودش رو در بوت استرپ تعریف کنید.

هیچ تداخلی در کار نیست.

بازم سوالی بود در خدمتیم

1  تشکر
شنبه ، 2 ژانویه 2016     10:35 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

ممنون دوست عزیز خب من اگر data-targetرا تغییر بدم و idخاص رو تغییر بدم چگونه میتونم براش تعریف کنم مگه تنظیماتی برای این 2متدی شما فرمودید در بوت استرپ براشون تعیین نشده.

1  تشکر
شنبه ، 2 ژانویه 2016     11:28 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
125 پست11 تاپیک

همین طور که شما بهتر از من میدونید برای data-target هر اسلایدر یه اسم دلخواه (مثلا slider1 ) که این اسم میره و به  li های اون تصاویر اسلایدر متصل میشه

و از طرفی id هم (بر خلاف class) فقط یکجا تعریف میشه (یعنی از یک id نمیتونید در دو جا ازش استفاده کنید)

1  تشکر
شنبه ، 2 ژانویه 2016     11:31 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
125 پست11 تاپیک

0  تشکر
شنبه ، 2 ژانویه 2016     11:38 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
125 پست11 تاپیک

به طور نمونه خط کد های بالا رو ببینید در خط اول id="myslider"

که این id با این اسم واحد وصل شده به خط 4 و 5 و 6 با نام data-target  با همین نام myslider که مثلا 3تا اسلایدر ما با 3 تا تصویر هست.

حالا بقیه خط کد ها زیاد مهم نیست فقط خواستم شما رو متوجه این کنم که برای هر اسلایدر یه اسم بگذارید و وصلش کنید به li ها با همون نامid خاص برای data-target خاص.

مثلا برای اسلایدر بعدی من میگذارم id=mtslider2 با data-target=myslider2 یا هر نام دلخواه دیگه ای

امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کنم

شب خوش

یا حق

0  تشکر
شنبه ، 2 ژانویه 2016     11:41 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

خب یعنی من الان با کد بالا میتونم یک اسلایدر داشته باشم در سایتم یعنی 2اسلایدر بوت استرپ،خب درسته مثلا من اومدم data-target=slider1قرار دادم خب این نباید استایل های مربوط slide1 را درون فایل های سی اس اس و همچنین کدهای جاوا اسکریپت کتابخانه های بوت استرپ تعریف کنم؟یا تغییر دادم ای دی پیش فرض خود اسلایدر بوت استریپ.

0  تشکر
یکشنبه ، 3 ژانویه 2016     7:29 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

ممنون حمیدرضا جاااان واقعا کمکم کردی.

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .