استفاده از صفحه بروز رسانی موقت + نمایش سایت در مواقع لازم

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی ،‏ 10 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 322 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 13 ژانویه 2016     7:48 ب.ظ #

علی

Subscriber
17 پست16 تاپیک

سلام دوستان

به دلایلی برای سایت وردپرسی یه افزونه به نام sunrise coming soon maintenance نصب کردم تا کاربران فعلا مستقیم وارد سایت نشن و با صفحه ی یروز رسانی مواجه باشن.

حالا مشکلی که پیش امده اینه که نیازمند یه صفحه هستم مثل hompage.com/test تا با وارد کردن این ادرس افراد بتونن سایت رو مشاهده کنن.

ممنون میشم در این خصوص راهنمایی کنید

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 ژانویه 2016     3:43 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

سلام دوست عزیز شما میتونید از صفحات comming songااماده استفاده کنی وبقول دوست من حجم سایتتم را بالانبری با نصب افزونه کافیه یک سرچ بکنی comming song pageبهت صفحات زیادی میاره که میتونی ویرایش کنی واون چیزی ک میخوای در بیاری و قرار بدی...

موفق باشید

0  تشکر
جمعه ، 15 ژانویه 2016     11:29 ق.ظ #

علی

Subscriber
17 پست16 تاپیک

سلام دوست عزیز شما میتونید از صفحات comming songااماده استفاده کنی وبقول دوست من حجم سایتتم را بالانبری با نصب افزونه کافیه یک سرچ بکنی comming song pageبهت صفحات زیادی میاره که میتونی ویرایش کنی واون چیزی ک میخوای در بیاری و قرار بدی..

در واقع مشکل این نیست.همین الانشم از افزونه استفاده نمیکنم و در واقع یه پیج استاتیک رو نشون میدم.

مشکلم سر اون بخش ادرسی برای نشون دادن خود اصل سایت بود (مثل home.ir/test ) که یه راه حل به ذهنم رسید هر چند دقیقا همین نیست اما کارم راه افتاد.

با php یه دستور شرطی گذاشتم و بهش گفتم مقدار GET رو بررسی کنه تا هر وقت ادرس home.ir?t=test وارد شد صفحه اصلی رو نشون بده و اگر این مقدار در ادرس وارد شده وجود نداشت صفحه بروز رسانی رو نشون بده.

ممنون از شما

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .