استفاده از تگ h1 و h2 در صفحه

این تاپیک 14 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 1352 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     9:43 ق.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

من عنوانی که برای هر پست مینویسم به صورت  h1 قرار دادم-مثلا می نویسم -دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام اشتباه-این عبارت h1 قرار می گیره-و من دوباره همین عبارت رو با h2 در متن پست قرار میدم آیا این کار اشتباهی از نظر سئو می باشد یا نه؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     10:36 ق.ظ #

amir ahmadi

Subscriber
20 پست0 تاپیک

سلام تا اونجایی که من از سئو میدونم از h1 در سایت یک یا دوبار بیشتر نباید استفاده بشه چون مهمه برای موتور جستجو سعی کنید عنوان مطلبتون رو h2 بزارید در ضمن میتونید سایزشم هر طور میخوایید تغییر بدید

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     1:50 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

بله ... کارتون کاملا اشتباه است ... h1 فقط برای کلمات خیلی مهم و اون هم 1 بار استفاده میشه ...

در حقیقت h1 عنوان سایت شما است ... شما باید با h1 عنوان ساتتون رو به گوگل بگید...

تگ های h2 , h3 در الویت های بعدی قرار دارن ...

از h2 برای عنوان پست ها و از h3 معولا برای عنوان سایدبار یا چیز های دیگه استفاده میشه ...

برای آشنایی کامل با این تگ ها که 6 تا هستند حتما در اینترنت سرچ کنید و درمودشون اطلاعات جمع کنید

اگر کار با این تگ ها رو بلد نباشید و ندونید که کدوم برای چی هست ضربه بزرگی به ساتتون از لحاظ سئو وارد میشه ...

موفق باشید ... :)

2  تشکر
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     6:11 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

به نظر شما من که یک سایت موزیک دارم و توی هر صفحه 10 پست قرار می گیره -این قالبی که من خریدم توی کدهاش برای عنوان تگ h1 قرار داده که در این صورت من 10 تا تگ h1 در صفحه دارم -عنوان این پستها رو باید روی h2 تنظیم کنم؟-خوب از تگ h2 هم که نمی تونیم بیشتر از 5 تا در صفحه تعریف کنیم-پس من این عنوان ها رو روی کدام یک از تگهای h قرار بدم که اصولی باشه؟لطفا کمکم کنید من توی همین قسمت خیلی حساسم

1  تشکر
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     6:14 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

این رو فراموش کردم بگم - این قالب عنوان پستها رو h1 قرار داده

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     6:34 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

خوب قالب رو ولش کن . استانداردش همینی است که گفتم . قبول نداری یه سری به سایت های سئو بزن ...

1  تشکر
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     7:23 ب.ظ #

amir ahmadi

Subscriber
20 پست0 تاپیک

شما حتما نباید عنوان های پست هات h باشن از h استفاده نکن به جاش یه سایز خاصی به همشون بده

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     8:25 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

آقا امیر

اگر از h استفاده نشه موتور های جستجو تفات عنوان مطلب و عنوان سایت و ... خیلی چیز های دیگه رو نمیفهمن . h ها فقط برای سایز فونت که نیستند . موتور های جستجو از همین تگ های html است که سایت رو آنالیز و ازش اطلاعات کسب میکنن .

لطفا در مورد این جور سوال ها اول یه تحقیق کنید و بعد جواب بدید تا کاربر ها گمراه نشن

1  تشکر
پنجشنبه ، 13 نوامبر 2014     11:44 ب.ظ #

amir ahmadi

Subscriber
20 پست0 تاپیک

بله خیلی ممنون از اینکه اصلا جواب منو نخونید من حرفی از عنوان سایت زدم؟ من عنوان مطالب رو گفتم اقای اکرمی به هر حال شما با تجربه تر هستید بهتر میتونید جواب بدید ما جسارت کردیم

1  تشکر
جمعه ، 14 نوامبر 2014     7:57 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

امیر جان

من نمی خواستم که به شما توهین کنم . من در مورد h یه توضیح کلی دادم . شما گفته بودید که حتما لازم نیست ازش استفاده بشه . ولی من میگم حتما باید اازش استفاده بشه . حالا چه تو عنوان پست ها و چه تو عنوان سایت .

شاید برای انسان فرق نکنه و تشخیص بدیدکه مثلا این نوشته عنوان است ولی موتور های جستجو بدون h ها نمیفهمند و عنوان براشون با یه نوشته معمولی هیچ فرقی نداره و در اینصورت سو هم برای مطالب وجود نداره .

من هم این چیز ها رو بلد نبون خیلی از چیز ها رو الان بلد نیستم . شما هم از دست من دلخور نشید . شما هم دو تا مقاله سو بخونید همه رو یاد میگیربد .

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 15 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .