استایل دهی به ابزارک ها

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حامد مودی ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 871 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 25 مارس 2014     11:03 ق.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

سلام خسته نباشید دوستان

من توی قسمت function کد مربوط به ابزارک برای سایدبار رو قرار دادم ولی الان که میخوام استایل اونو با سایت هماهنگ کنم تغیر نمیکنه

از کدها و نحوه نمایش اون عکس گرفتم که ضمیمه کردم

میخوام که عنوان و بک گراندش به لبه ی سایدبار بچسبه ولی خب فاصله داره

دوم اینکه میخوام به اون ابزاری که داخل این قرار میگیره استایل بدم ولی نمیدونم چیکار کنم

مثلا وقتی ابزار جستجو قرار میگیره استایل اون حالت اولیه خودشو داره در صورتی که میخوام استایلشو تغییر بدم به استایل مورد نظر خودم

ممنون :)

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
چهار شنبه ، 26 مارس 2014     8:38 ق.ظ #

حامد مودی

Subscriber
VIP
147 پست40 تاپیک

دوست عزیز باید به تفاوت بین کلاس(class) و شناسه(id) دقت کنی. یه کلاس تکراری رو میشه برای همه ویدجت ها به کار برد ولی شناسه یعنی منحصر به فرد بودن. یعنی اینکه بهتره از نام ابزارک که منحصر به فرده برای شناسه استفاده کنی اگه نه سی اس اس فقط به یکی استایل میده

بهتره برای before_widget از الگوی زیر استفاده کنی:

برای استایل عمومی هم از کلاس widget استفاده کنی نه شناسه

1  تشکر
پنجشنبه ، 27 مارس 2014     11:30 ق.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

اوس حامد ممنون

کلاس و ای دی رو میدونم

من این کد ها رو قبلا نوشته بودم یعنی بلد نبودم ابزارک اضافه کنم بعد که اضافه کردم دیگه ای دی و کلاس به هم ریخته

از نکته ای که گفتی تشکر فراوان

فقط یه چیزی

میشه معنی این یه خط کدی که نوشتی رو برام توضیح بدی ایا؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 مارس 2014     1:51 ب.ظ #

حامد مودی

Subscriber
VIP
147 پست40 تاپیک

این کد قسمتی از کد کلی ثبت سایدبار تو رودپرسه که کد کاملش رو میتونی اینجا ببینی.

این کد میاد بر اساس تابع sprintf رشته جایگذاری میکنه. خلاصه اینکه برای هر ابزارکی که اونجا قرار میگیره کلاس خودش و شناسه خود ابزارک رو جایگذاری میکنه. اینا هم تو قسمت ساخت ابزارک تعریف میشن که فعلا کاری بهش نداریم.

میتونی سورس سایت رو ببینی تا متوجه بشی جای کلاس و شناسه چه چیزی جایگذاری میشه

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .