استانداردهای طراحی صفحات وب

این تاپیک 7 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  میوند بارکزی ،‏ 1 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 560 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 14 آوریل 2015     5:50 ب.ظ #

shafagh

Subscriber
2 پست1 تاپیک

با سلام و وقت بخیر

میخواستم از دوستان اگر کسی درمورد استانداردهای طراحی وب اطلاعات یا مرجعی داره دراختیارم قرار بده .البته سوال کلی هست میدونم ولی درواقع میخوام بدونم اگر به عنوان یک ممیز کسی بخواد یک وب سایت را بررسی بکنه به چه نکاتی باید توجه کنه.فرضا وبسایت یک سازمان اگر بخواد تست بشه.آیا چک لیست خاصی وجود داره که جهانی باشه.من در W3Cهم سرچ کردم که خب نتونستم به جواب مشخصی برسم.

0  تشکر
سه شنبه ، 14 آوریل 2015     8:24 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

اگربحث شما فقط اعتبار داشتن و استاندارد بودن کدهای صفحات وب هست خیلی راحت می تونید بعد از طراحیتون به validator مراجعه کنید و مشکلاتی رو که بهتون میگه رفع کنید تا قالبتون کاملا استاندارد بشه .

2  تشکر
جمعه ، 17 آوریل 2015     11:38 ق.ظ #

shafagh

Subscriber
2 پست1 تاپیک

ممنون آقای دکتر.به جز این مورد که فرمودید بیشتر من نظرم روی چیزی به جز کدنویسیه.فرضا کاربرپسند بودن.سرعت لودشدن سایت.امنیتش و...

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     9:16 ق.ظ #

azade1992

Subscriber
10 پست2 تاپیک

validator برای درآوردن باگ های سایتتون خوبه. برای سرعت و اینجور چیزا میتونید از سایت های آنالیز استفاده کنید.

1  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     9:41 ق.ظ #

میوند بارکزی

Subscriber
118 پست3 تاپیک

سلام دوست عزیز

سایت validator  را که خود آقای آوند گفتند

برای رتبه جهانی سایت الکسا هست

و برای سرعت لود شدن یک ابزار از سایت pingdom هست میتوانید استفاده کنید!

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 آوریل 2015     9:46 ب.ظ #

shafagh

Subscriber
2 پست1 تاپیک

ازشما دوستان عزیز سپاسگزارم.
فرضا اگر که بخوام یه سایت از دیگرانو  خودم ارزیابی کنم که استانداردها را رعایت کرده یا نه همین سایتهارو باید براش استفاده کنم.یا چیزی مثل چک لیست  بین المللی  وجود داره که بشه این استانداردها رو بررسی کرد؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 آوریل 2015     9:53 ب.ظ #

میوند بارکزی

Subscriber
118 پست3 تاپیک

استاندارد ها را که میتوان در سایت Validator دید که اگه قبول شد رعایت کرده و اگر نه شد نکرده برای امتحان میتوانید سایت سون لرن را چک کنید که قبول میشه و یک سایت دیگر را هم چک کنید که ببنید قبول میشه یا نه و اگر قبول نشد و مشکل داشت میتوانید مشکلات را در پایین صفخه ببنید

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 آوریل 2015     9:55 ب.ظ #

میوند بارکزی

Subscriber
118 پست3 تاپیک

دوست عزیز در بالا گفتید کاربر پسند برای اینکار سایتی را نمی شناسم و فکر هم نکنم باشه برای این کار میتوانید از دوستان تتان مشوره بگیرید که بطور مثال سایت سون لرن خوبه یا ایت سایت من خوبه

1  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .