ارور 404 کمک فوری

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 1688 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 20 نوامبر 2012     8:00 ب.ظ #

damonik

Subscriber
9 پست7 تاپیک

سلام

من در حال گذاشتن کد های امنیتی بودم  و قبل از آن هم بک آپ گرفتم هم جزئی از فایل هایی که خواستم تغییرشون بدم هم بصورت کلی اما اون کلی  که از طریق پلاگین بوده  به حساب ایمیلم رفته از بد روزگار م جی میلم هست که گوگل به علت تکراری بودن شماره تلفن اون را بلاک کرده حالا سایت صفحه اولش بالا میاد اما باقی صفحه ها ارور 404 می دن یه راه کار بدین تو رو خدا

سایت css-edi.com

2  تشکر
چهار شنبه ، 21 نوامبر 2012     1:10 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

من الان چک کردم .

همه صفحات بدون مشکل باز میشه که ... مشکل دقیقا توی کدوم صفحه است ؟

2  تشکر
چهار شنبه ، 21 نوامبر 2012     12:12 ب.ظ #

damonik

Subscriber
9 پست7 تاپیک

سلام جناب آوندی بسیار ممنون

نیمه شب با هاست تماس گرفتم اونا گفتن ما از سایتهامون بک آپ روزانه هفتگی وماهانه داریم منم گفتم برای 72 ساعت پیش رو درخواست دادم بنده خدا ها انجام دادن .

فقط مشکلی که هست نمیدونم چیه اینه که وقتی تو گوگل سایت رو با com. سرچ می کنم تو تا سایت میاد که هردوش هم برای خودمه و اینکه وقتی با گوگل کرم وارد می شم سایت رو با هدر آبی (یعنی قدیمیه نشون میده ) اما با فایر فاکس با هدر خودم و طراحی جدید میاد نمیدون قضیه چیه ؟!!!

1  تشکر
چهار شنبه ، 21 نوامبر 2012     3:41 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

گوگل کروم معمولا اشیاء و فایل های css رو زیاد کش میکنه تا سرعتش بالا بره . برای همین ممکنه هنوز توی کش کروم استایل قبلی باشه . کروم رو باز کن و به سایتت برو و چند بار سوپر رفرش کن (Ctrl+F5) تا استایل جدید لود بشه .

3  تشکر
چهار شنبه ، 21 نوامبر 2012     5:40 ب.ظ #

damonik

Subscriber
9 پست7 تاپیک

بله ممنون حق با شما بود جناب آوند.

سایت شما در یک کافینت در استان البرز به من معرفی شد خوشحالم از اینکه با سایت شما آشنا شدم.

برقرار باشید .

1  تشکر
پنجشنبه ، 22 نوامبر 2012     2:15 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خوشحالم که مشکلتون حل شد ...

شما لطف دارید .

موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .