ارسال یک پست و ثبت آن توسط پی اچ پی

این تاپیک 10 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1393 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 22 جولای 2013     1:47 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

با سلام

می خواستم بدونم چه جوری میشه توسط فرمی که درست کردم  وقتی محتویات فرم رو به یه صفحه ی دیگه ارسال میکنم اون محتویات در اون صفحه ثبت بشه.

یه چیزی مثل ارسال پست در وبلاگ.

ممنون میشم راهنمایی کنید .

یا علی

0  تشکر
دوشنبه ، 22 جولای 2013     3:29 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،خوب سیستم ارسال مطلب در وبلاگ به این صورته که شما مطلب رو ارسال میکنی اول در دیتابیس ذخیره میشه،بعد که مثلا صفحه اول وبلاگ نشون داده میشه اون مطلب ها دونه به دونه از دیتابیس خونده میشه و به نمایش در میاد

1  تشکر
دوشنبه ، 22 جولای 2013     4:34 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

آقا کیوان ممنون از راهنمایی هاتون

فقط اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین.

0  تشکر
دوشنبه ، 22 جولای 2013     4:46 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

وقتی شما یه فرم برای ثبت اطلاعات طراحی میکنی و مثلا فیلدهایی مثل عنوان مطلب،خلاصه مطلب،متن مطلب،تصویر مطلب و غیره بهش اضافه میکنی،آخرشم به دکمه ثبت مطلب اضافه میکنی،با برنامه نویسی این اطلاعات فرم میره برا پردازش به یه صفحه دیگه (البته میتونه همین صفحه هم باشه و البته این پروسه توی PHP  و ASP.NET تقریبا متفاوته)و توی اون صفحه اطلاعات دریافت و پردازش میشه،مثلا  صحت داده هار و چک میکنن که داده نادرست و مشکل ساز وارد نشده باشه،بعدش با همون دستورات برنامه نویسی این اطلاعات توی دیتابیس مربوطه ثبت میشه و اگه تایید شده باشه،توی صفحه اول سایت به نمایش در میاد،حالا توی خود این نمایش دادن اطلاعات بریا صفحه اول هم یه پروسه خوندن اطلاعات از دیتابیس اجرا میشه،مثلا مشخص میشه چه مطالبی از چه دسته بندی و از چه نوعی بیاد و در صفحه اول جا بگیره.

0  تشکر
دوشنبه ، 22 جولای 2013     4:48 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

خیلی ممنون از توضیحات

یا علی

0  تشکر
دوشنبه ، 22 جولای 2013     4:50 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

حالا من این خبر خوب رو پیشاپیش بهت بدم که قراره این آموزش ها مستقیم بیاد روی سایت،ما توی آموزش PHP صرفا مطالب خام رو آموزش دادیم چون برای پایه به شدت لازمه،ولی از این به بعد رویه ما آموزش کاملا تجربیه که چه جوری بتونید از این کد ها در دنیای واقعی برنامه نویسی استفاده بکنید.منتظر باشید و فعلا با آموزش های فعلی پیش برید ...

موفق و پیروز باشید.

0  تشکر
دوشنبه ، 22 جولای 2013     4:57 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

خیلی خوب شد.

من هم حس میکردم که آموزش های پی اچ پیه سون لرن خیلی سطح پایینه.

تا اینجا که تو بخش پی اچ پی پرسش و پاسخ خیلی بهتر بوده که اونم تقریبا همشو شما زحمت جواب دادنو می کشید.

باز هم تشکر

یا علی

1  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     4:59 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

آقا کیوان من تو نمایش پست مشکل دارم مثلا تو وردپرس برای هر پست یک تگ div میسازه و بقیه چیزا رو چاپ می کنه. حالا چطوری موقعیت اون تگ div برای پست رو بدست بیارم

0  تشکر
سه شنبه ، 30 جولای 2013     2:43 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

منظورتون از موقعیت اون div چیه؟استایلش رو میگین؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 31 جولای 2013     12:06 ق.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

دقیقا

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .