ارسال چند پست در روز به سئوی سایت ضرر میزند ؟

این تاپیک 7 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Morteza ،‏ 4 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 254 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 15 می 2016     12:08 ب.ظ #

Kianoush Mohammadi

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام به همه

یک سوالی برای من پیش اومده ...

اون هم اینه که آیا اگه در روز بیشتر از یه حدی پست توی سایت بفرستیم ضرر داره ؟

1  تشکر
یکشنبه ، 15 می 2016     7:56 ب.ظ #

hamed

Subscriber
59 پست5 تاپیک

سلام .

در مورد این موضوع باید بگم که خیر ،

ولی بهترین کار برای سئوی سایت این هست که شما چند تا پست رو توی چند روز قرار بدید .

دلیلش هم این هست که اگر شما چند پست رو توی یک روز قرار بدید ، شاید در روز های بعد نتونید پستی رو منتشر کنید و در اونقوت در ترتیب بروزرسانی وب سایت شما خلل ایجاد میشه .

پس بهتره که به طور مثال 5 پست رو توی پنج روز قرار بدید تا روند بروزرسانی وب سایت ، بطور منظم انجام بشه و خللی توی نباشه .

چون اگر شما یک روز 5 تا پست بزارید و مثلا تا 10 روز هیچ پستی رو قرار ندید توی وب سایت ، طبیعتا تاثیر خوبی روی سئو نخواهد داشت .

آیا با بنده موافقید ؟

7  تشکر
سه شنبه ، 17 می 2016     10:43 ق.ظ #

Kianoush Mohammadi

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام

ممنون

من با چندتا از دوستام میخوایم سایت رو راه اندازی کنیم برای همین مشکلی برای ارسال پست نداریم .

پس در کل ضرر نداره که روزانه چندین پست ( شاید 20 مطالب یا بیشتر ) در سایت قرار بگیره ؟ سایتمون دانلود هستش ...

سوال دیگه ام این هست که سئو رو بالا میبره ؟

0  تشکر
سه شنبه ، 17 می 2016     10:54 ق.ظ #

hamed

Subscriber
59 پست5 تاپیک

بله ، اگر بطور منظم انجام بشه و وب سایت بطور منظم بروزباشه تاثیر بسیار خوبی روی سئو خواهد داشت و میتونه روی رتبه وب سایتتون هم تاثیر خوبی بزاره .

3  تشکر
سه شنبه ، 17 می 2016     4:40 ب.ظ #

Kian Raki

Subscriber
3 پست1 تاپیک

خیلی ممنون ...

0  تشکر
سه شنبه ، 17 می 2016     4:48 ب.ظ #

hamed

Subscriber
59 پست5 تاپیک

خواهش میکنم .

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 می 2016     5:03 ب.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

شاید به جرات بشه گفت که بهترین و موثرترین پارامتر بای بالا بردن سئو قرار دادن مطالب به صورت مرتب در سایته که هر چی بیشتر باشه بهتره اما باید به یک نکته بسیار مهم دقت کنید که مطالب را از سایتهای دیگه کپی پیس نکنید

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 جولای 2016     9:22 ب.ظ #

Morteza

Subscriber
5 پست5 تاپیک

هر چقد بیشتر پست بزاری بهتره اما فاصله زمانی زیادی بین پست ها نباشه همانطور که دوست خوبمون گفت روزی 1پست هم که بزاری کافیه وردپرس که من کار میکنم میتونی ساعت ارسال تعریف کنی این باعث میشه که اتوماتیک خود پست ارسال بشه و خیلی بهت کمک میکنه

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .