ارتباط منو با صفحات جداگانه

این تاپیک 12 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Msn S ،‏ 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 273 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 27 سپتامبر 2016     6:32 ب.ظ #

Msn S

Subscriber
16 پست8 تاپیک

با سلام در این سایت qadiryyeh.ir هر صفحه ایی که ایجاد می کنم نام اون در قسمت منو(ارتباط با استاد- پرسش و پاسخ) اضافه می شه. می خوام این ارتباط قطع بشه و با ایجاد صفحات جدا گانه نام اون ها به منو اضافه نشه. تشکر

0  تشکر
سه شنبه ، 27 سپتامبر 2016     10:43 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام این کار ساده اس ولی باید قالبتونو ببینم برید قسمت نمایس و به قسمت فهرست و اونجا فکر کنم تیک گزینه ای هست میگه اتصال برگه ها به منو اونو باید بردارید ... خیلی وقته وردپرس کار نکردم یادم رفته ولی یه همچین چیزی باید باشه اگه حل نشد باید برید به قسمت ابزارک ها

اصلا صفحه ی چی ایجاد می کنید؟ برگه؟ مطلب؟ دسته؟

2  تشکر
سه شنبه ، 27 سپتامبر 2016     11:00 ب.ظ #

Msn S

Subscriber
16 پست8 تاپیک

من تازه دارم یاد میگیرم. یه قالب برداشتم خیلی جاهاشو پاک کردم دوباره نوشتم بخاطر همین اون تیکی که شما میگی ظاهرا کار نمی کنه.

صفحات جداگانه که میسازم اسمش به منو اضافه میشه میخام بدونم کودوم دستور php اینارو بهم وصل کرده؟!

چه بخشی ازقالب رو بفرستم؟

0  تشکر
سه شنبه ، 27 سپتامبر 2016     11:01 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

در این صورت من نمی تونم راهنمایی تون بکنم باید دوستان نظر بدن

1  تشکر
چهار شنبه ، 28 سپتامبر 2016     8:46 ق.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

سلام

قالب شما داره از داینامیک ویجت استفاده میکنه   ... احتمالا توی هدر قالب یک کویری  گذاشتن که پستها رو چک میکنه,اگه وجود داشت بیاد داخلش از داینامیک ویجت استفاده کنه,

راه دیگه برای اسمشو بفهمی و بتونی کنترلش کنی , از ابزارکها گزینه فهرستها رو انتخاب کنی اسمشو میتونی پیدا کنی ,

البته منم خیلی وقته که وردپرس استفاده نمیکنم

1  تشکر
چهار شنبه ، 28 سپتامبر 2016     10:37 ق.ظ #

Msn S

Subscriber
16 پست8 تاپیک

لطفا یه کسی که خیلی وقت نیست که وردپرس کار نکرده جواب بده. فکر میکنم جوابش خیلی ساده باشه

0  تشکر
چهار شنبه ، 28 سپتامبر 2016     4:49 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

دوست عزیز مشکل اینجاس شما خوب توضیح نمی دی من الان نمی دونم صفحات به کجای منو وصل میشن باید عکس بفرستی و توی عکس مشخص کنی منظورت کجاس بعدش هم از صفحه ی ابزارک ها و هم از قسمت فهرست عکس بگیری تا بگم کدوم تنظیمات اشتباهه

البته توی عکس هات مسائل امنیتی رو هم رعایت کن و قسمت های مورد نیاز رو فقط بفرس تا راهنمایی ات کنم

1  تشکر
چهار شنبه ، 28 سپتامبر 2016     5:44 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

رفیق یاد بگیر کسی که کمکت میکنه نوکرت نیس    لطف میکنه ک کمکت میکنه ...

بینم اگه اسونه چرا خودت درستش نمیکنی؟؟ :O

یکم لحنت رو عوض کن ...

موفق باشید :-\

1  تشکر
چهار شنبه ، 28 سپتامبر 2016     8:19 ب.ظ #

Msn S

Subscriber
16 پست8 تاپیک

سلام تشکر از تذکر آقا حامد

و آقا مهران که وقت گذاشتند

این سه تا عکس از صفحه سایت و فهرست ها و ابزارک ها. مشکلم هم خیلی واضح می گم: می خوام وقتی در وردپرس صفحه ی جدیدی ساختم در منوی بالای سایت اسم اون صفحه اضافه نشه و نیاد

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
چهار شنبه ، 28 سپتامبر 2016     8:26 ب.ظ #

Msn S

Subscriber
16 پست8 تاپیک

اینم ابزارک ها و صفحه اصلی سایت

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 13 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .