اخطار soap بعد از پرداخت (فوری)

این تاپیک 1 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 1 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 580 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
پنجشنبه ، 15 ژانویه 2015     7:05 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوستان

من برای سایتم عضویت ویژه درست کردم اما بعد از پرداخت با اخطار soap مواجه میشم ...

اخطارش زیاده :

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [soap:Server] System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. --->
System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ParspalWebservice.WebService.verifyPayment(String MerchantID, String Password, Decimal Price, String RefNum) --- End of inner exception stack trace --- in /home/username/public_html/wp-content/plugins/WPVIP/inc/shortcodes.php:48 Stack trace: #0 /home/username/public_html/wp-content/plugins/WPVIP/inc/shortcodes.php(48): SoapClient->
__call('VerifyPayment', Array) #1 /home/username/public_html/wp-content/plugins/WPVIP/inc/shortcodes.php(48): SoapClient->
VerifyPayment(Array) #2 [internal function]: vip_form('', '', 'vip') #3 /home/username/public_html/wp-includes/shortcodes.php(283): call_user_func('vip_form', '', '', 'vip') #4 [internal function]: do_shortcode_tag(Array) #5 /home/username/public_html/wp-includes/shortcodes.php(197): preg_replace_callback('/\[(\[?)(embed|...', 'do_shortcode_ in /home/username/public_html/wp-content/plugins/WPVIP/inc/shortcodes.php on line 48

من soap رو نصب کردم اما نمیدونم این اخطار برای چیه ...

با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم گفتن همه چی درسته ...

از افزونه هم خیالم راحته چون خریدم و خیلی از سایت های دیگه هم دارن ازش استفاده میکنن ...

ممنون دوستان :)

0  تشکر
پنجشنبه ، 15 ژانویه 2015     7:08 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

راستی آدرس رو یادم رفت بدم :
98 اسکریپت
دوستان من vip برنزی رو برای تست روی کمترین مقدار ممکن گذاشتم ...

اگر خواستید خودتون امتحان کنید ...

نترسید اطلاعاتتون رو برنمیداره 😉 شوخی کردم ...

بازم ممنون ...

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .